Як намалювати смішариків?

Як намалювати смішариків?

Діти люблять малювати героїв мультиплікаційних фільмів. Одними з найпопулярніших персонажів є Смішарики. Веселі та яскраві герої дуже подобаються малюкам. Хлопці часто просять батьків показати, як намалювати смішариків.

Зміст статті

 • Як малювати смішні кульки
 • Як малювати поетапно
  • Крош
  • Бараш
  • Нюша
  • Їжачок
  • Інші Смішарики

Як малювати смішні кульки

Навчитися малювати смішариків легко і просто. З одного боку, вони дуже схожі. Всі герої - це маленькі смішні колобки. У них немає шиї, а голова і тулуб об'єднані в кулю. З іншого, у кожного Смішарики є свої яскраві відмінні риси як у зовнішності, так і в характері.

Процес зображення мультиплікаційних героїв можна розділити на 3 етапи:

 • Вибір персонажа. Необхідно заздалегідь визначити, якого Смішарики потрібно намалювати. Запам'ятати його особливості: розмір і форму очей, носа або дзьоба, лап, крил або копит, вух, волосся і т. Д.
 • Зображення основи. Незалежно від обраного героя слід намалювати коло і розділити його двома лініями на 4 сектори. Якщо Смішарики буде зображений анфас, то частини потрібно зробити однаковими.

  Якщо впівоберта, то різними, центр необхідно змістити.

  На точці перетину ліній або трохи вище буде розташовуватися ніс героя.

 • Промальовування деталей. Мордочку краще починати з носа, потім додати очі.У всіх смішариків вони великі і розташовуються близько один до одного. В кінці зобразити рот, брови, щоки та інші деталі. Лапи, крила або копита малювати невеликими, щільно прилеглими до тулуба. На руках промальовувати пальці. Ноги закінчити акуратними ступнями, у птахів позначити пальці. Копита залишити без змін. В останню чергу додати вуха, волосся, роги. Не забути про невеликі деталі, окулярах для Їжачка, метелику для Кар-Карича, шапочці для Совунья і т. Д.

Малювати смішариків краще простим олівцем, а потім можна розфарбувати картинку фарбами, фломастерами, восковими крейдою або кольоровими олівцями.

до змісту ↑

Як малювати поетапно

Сьогодні в мультфільмі з'явилося багато нових героїв, але головних раніше 9. Для їх зображення можна використовувати будь-які схеми, прості і складні. Кожен художник вибирає спосіб на свій смак.

Малювати буде легше, якщо покласти перед очима картинку із зображеннями улюблених персонажів. Для того щоб не втратити важливі деталі, краще працювати поступово, крок за кроком просуваючись від загальних контурів до дрібниць. Можна використовувати картинки, що показують, як намалювати смішариків поетапно.

до змісту ↑

Крош

Кумедний заєць відрізняється довгими вухами, 2 стирчать зубами, великими очима. Часто брови Кроша малюють різними по висоті, а очі - за розміром.

Потрібно накреслити коло, розділити на 4 частини. Намалювати мордочку. Додати вуха, руки і ноги.

Стерти допоміжні лінії. Розфарбувати зайця.

до змісту ↑

Бараш

Замислений баранчик має сумні очі, закручені ріжки, невеликі вуха. Його кругле тіло вкрите кільцями вовни.

Необхідно намалювати коло, розділити його на 4 сектори.Позначити очі, ніс, рот, брови. Промальовувати роги і вуха, кінцівки, шерсть.

натисніть на картинку для збільшення

Прибрати додаткові лінії, розфарбувати Бараша.

до змісту ↑

Нюша

Чарівна свинка - велика модниця. У неї є милий п'ятачок, що стирчить догори косичка, довгі вії, рум'янець в формі серця.

Потрібно намалювати коло. Усередині накреслити ще один, трохи менше - майбутній п'ятачок.

Намітити очі, рот, волосся.

Намалювати вуха. Намітити розташування рук і ніг.

Промальовувати очі, зіниці і вії, п'ятачок, косичку.

Додати рум'янець на щоки, копитця, квітка на косичку.

Прибрати допоміжні лінії.

Розфарбувати Нюшу.

до змісту ↑

Їжачок

Смішний колючий герой є вірним другом Кроша, носить великі окуляри.

Слід намалювати коло, вписати в нього букву А. Намітити очі, лапи, колючки.

Додати рот, маленькі вушка, окуляри. Промальовувати лапи, брови, очі, язик.

до змісту ↑

Інші Смішарики

Можна скласти своєрідне досьє на кожного персонажа, а після малювати героя, переходячи від одного пункту до іншого. Наприклад, так буде виглядати інструкція по зображенню Лосяша.

натисніть на картинку для збільшення

Таким же чином можна намалювати Совунья, Копатича, Кар-Карича, Піна та інших.