Як завантажити відео з Яндекса на комп'ютер

Як завантажити відео з Яндекса на комп'ютер

В епоху швидкого інтернету багато хто воліє дивитися відеоролики в Мережі, без скачування їх собі на комп'ютер. Існує безліч місць для розміщення відеофайлів, серед яких найбільш популярні Youtube і Яндекс. Відео. Тисячі гігабайт відеороликів вивантажуються кожен день користувачами інтернету. І все це доступно одним кліком миші.

Але що якщо ви вирішили завантажити відеоролик на ПК і показати його друзям на смартфоні або планшеті? Та й взагалі задумали зберегти відео для подальшого перегляду? Як завантажити відео з Яндекса на комп'ютер найбільш простим способом?

Зміст статті

  • Різні способи збереження відеороликів на ПК
  • Зберігаємо відео з Яндекса за допомогою Download Master
  • Завантаження відео з Яндекса за допомогою сервісів
  • Використання Сейвері при скачуванні відео < збереження відео за допомогою плагінів браузера
  • Різні способи збереження відеороликів на ПК

По суті, вирішити питання скачування відеоролика з Мережі можна чотирма способами:

за допомогою Download Master,
  • завдяки програмам-Сейвері,
  • за допомогою розширень (плагінів) для браузера,
  • використовуючи спеціальні сервіси.
  • Перші три способи вимагають установки на ПК додаткового софту. Що ж стосується спеціальних сервісів, то скачати відеоролик з Яндекса можна в кілька кліків.

до змісту ↑

Зберігаємо відео з Яндекса за допомогою Download Master

Download Master, мабуть, є найпопулярнішим загрузчиком, що підтримує багатопоточність, автоматичне продовження завантаження при обриві зв'язку і багато іншого. Причому у більшості користувачів цей завантажувач вже є в наявності. Якщо у вас немає Download Master, то за допомогою пошукової системи знаходимо інсталяційний файл і ставимо програму на ПК.

Далі заходимо на Яндекс. Відео та вибираємо будь-який вподобаний відеоролик, який потрібно завантажити.

Натискаємо правою кнопкою миші на ролику і натискаємо "Копіювати посилання / Копіювати url-відео".

Відкриваємо Download Master і натискаємо вгорі по кнопці "Додати".

Програма автоматично підхоплює скопійоване в буфер обміну посилання і пропонує "Почати закачування". Кількома по цій кнопці і чекаємо закінчення процесу завантаження.

до змісту ↑

Завантаження відео з Яндекса за допомогою сервісів

В інтернеті існує багато сайтів, що дозволяють зберегти ролик з відеохостингу. Але найбільш популярним і ефективним є сервіс СейвФром. Ні, який крім скачування роликів з Яндекса дозволяє зберігати відео з Ютуб, Vimeo та інших місць для розміщення відеофайлів.

Насамперед відкриваємо сайт // ru. savefrom. net. Вставляємо скопійоване посилання бажаного відео і натискаємо на кнопку "Завантажити".

Після кількох секунд відкриється список доступних розширень і бітрейтів. Вибираємо що вам до душі і натискаємо по розширенню файлу.

Через пару секунд почнеться завантаження файлу (в Google Chrome) або браузер запропонує зберегти відеоролик в папку.

до змісту ↑

Використання Сейвері при скачуванні відео

Для зручності мільйонів користувачів розробники придумали спеціальні програми, іменовані Сейвері (від англ.save - "збереження", "зберігати"). Ці програми спрощують життя користувачів, які щодня викачують файли з місць для розміщення відеофайлів.

Наприклад, серед Сейвері дуже популярний DownloadHelper. Він автоматично вбудовується в ваш браузер, будь то Опера, Хром або Файрфокс. Після того як ви запустите відеоролик, DownloadHelper розпізнає його і автоматично видає вам посилання, по якій ви зможете зберегти ролик на свій ПК. Крім скачування відео, ця софтина може розпізнавати і аудіофайли.

Більш докладно з роботою вищевказаної програми можна ознайомитися за допомогою цього відео:

до змісту ↑

Збереження відео за допомогою плагінів браузера

Як завантажити з Яндекса відео? Одним з відповідей на це питання може бути наступне: за допомогою плагіна браузера. Популярні браузери мають свої магазини розширень, де можна безкоштовно / платно завантажити на свій браузер плагін, що розширює функціонал вашого інтернет-оглядача. Одним з таких спеціальних плагінів є Video DownloadHelper, який можна встановити як на Хром, так і на Мозілли. Наприклад, встановивши в Mozilla розширення DownloadHelper, переходимо по вкладці "Налаштування" >> "Медіа" в вікні ролика. Далі натискаємо "Завантажити" і чекаємо закінчення завантаження ролика.

Вибирайте для себе найбільш зручний спосіб! Вдалого скачування!