Як завантажити відео з Контакту на комп'ютер?

Як завантажити відео з Контакту на комп'ютер?

У наш час соціальні мережі користуються шаленою популярністю. У них зареєстровані представники різних верств суспільства, вікових груп і релігій. Одні знаходять за допомогою соціальних мереж своїх половинок, інші - родичів, треті - знайомих. Чати в соціалках давно вже замінили користувачам реальне спілкування. Все більше і більше часу людина, залежний від соціальної мережі, проводить в ній. Крім спілкування, користувачі переглядають фотографії та відеоролики, слухають музику і беруть участь в різних опитуваннях. Але найбільше часу витрачається на перегляд відеороликів. А тому дуже багатьох цікавить, як завантажити відео з Контакту на комп'ютер?

На даний момент існує купа різноманітних способів завантаження відеороликів з контакту, починаючи з онлайн-сервісів і закінчуючи спеціальними програмами по типу VkSaver. Але всі ці способи поступаються популярному сервісу СейвФром. Немає і його плагіну до браузерів. Завдяки Сейвфрому можна завантажувати відеоролики з соціальної мережі "ВКонтакте" буквально в два кліка миші. Досить встановити спеціальну софтину, яка автоматично інтегрується в усі браузери.

Отже, щоб скачати відео з Контакту на комп'ютер за допомогою даного сервісу, заходимо на сайт // ru. savefrom. net і переходимо по посиланню "Користувачам".

натисніть на картинку для збільшення

Кількома по великій кнопці "Встановити", завантажуємо на свій комп'ютер файл з назвою SaveFromNetHelper-Web.exe і інсталюємо його. Перед установкою обов'язково варто закрити всі браузери, щоб програма нормально інтегрувалася в усі переглядачі інтернет-сторінок.

натисніть на картинку для збільшення

При установці софтина SaveFrom на другому кроці відзначаємо пункт "Налаштування параметрів" і знімаємо галочки з трьох пунктів, пов'язаних з софтом від Яндекса.

натисніть на картинку для збільшення

Якщо вам не потрібен Яндекс. Браузер, то зніміть галочку з пункту "Завантажити та встановити Яндекс. Браузер".

натисніть на картинку для збільшення

Після установки відкриваємо будь-яку сторінку з відеороликом. Поруч з назвою відеофайлу з'явиться іконка зі стрілочкою.

натисніть на картинку для збільшення

Клікнувши по іконці, можна вибрати якість ролика і його формат.

натисніть на картинку для збільшення

Google Chrome автоматично почне скачування файлу, а Опера або IE запросять у вас місце його збереження.

натисніть на картинку для збільшення

Крім скачування відео з соціальної мережі "ВКонтакте", плагін від SaveFrom дозволяє завантажувати відеоролики з популярних місць для розміщення відеофайлів (RuTube, Youtube), а також з вітчизняних поштовиків Відео. Майл. Ру і Яндекс. Відео. Таким чином, один раз встановивши утиліту, ви позбавите себе від безлічі проблем, пов'язаних з питанням, як завантажити музику і відео з Контакту на комп'ютер. Забудьте про копіювання посилань в соціальні сервіси, спеціальних завантажувач відео і музики з соціальної мережі.