Як завантажити гру з торрента?

Як завантажити гру з торрента?

Часи, коли користувачі пачками скуповували диски з іграми, вже давно пройшли. Зараз набагато простіше скачати гру з файлообмінника або торрента. Та й немає сенсу платити за диск, якщо гру можна дістати безкоштовно. Якщо вам знайоме слово "торрент" і ви шукаєте відповідь на питання, як завантажити гру з торрента, то дана стаття вам неодмінно допоможе.

Втім, крім ігор з торентів можна скачувати фільми, музику, картинки і будь-які інші файли. Все це робиться за допомогою спеціальної програми, що підтримує BitTorrent-протокол. У Мережі можна знайти безліч торрент-клієнтів, але найкращою програмою серед них є uTorrent.

Завантажити uTorrent найкраще з офіційного сайту - www. utorrent. com. Звертаючись до інших сайтів, ви піддаєте свою операційну систему ризику зараження вірусом або трояном. Юторрент безкоштовний, має російський інтерфейс і дуже зручний в управлінні. Перед тим як приступити до завантаження гри, потрібно зайти на вищевказаний сайт і натиснути на кнопку "Завантажити uTorrent". Після завантаження інсталятора необхідно встановити додаток на свій комп'ютер.

Додаток не потребує налаштування. В останніх версіях мова встановлюється автоматично. Достатньо лише вказати шлях збереження файлів. Для цього потрібно зайти в "Налаштування >> Налаштування програми" і вибрати зліва вкладку "Папки".Ставимо галочку поруч з "Розміщувати завантажені файли в" і прописуємо шлях до диска D. Можна створити спеціальну папку для зберігання завантажених файлів і їх подальшого сортування.

натисніть на картинку для збільшення

Завантаження ігор з Rutor. ORG

Торрент-трекер Rutor. ORG, як і клієнт uTorrent, є, мабуть, найпопулярнішим трекером в Росії і СНД. Висока відвідуваність ресурсу, велика кількість файлів і відсутність реєстрації - три головних плюса трекера.

Щоб завантажити гру з Рутора, досить зайти на сайт за адресою // new-rutor. org / games. В даному підрозділі зібрані всі ігри, доступні як на PC, так і на ігрових консолях і мобільних платформах. Якщо ви шукаєте будь-яку гру, то краще скористатися формою пошуку або сортуванням.

натисніть на картинку для збільшення

В назві кожної гри прописана платформа, так що при виборі гри користувач не зможе помилитися.

натисніть на картинку для збільшення

Вибравши потрібну гру, натискаємо по посиланню і переходимо на сторінку трекера. Завантажити гру з трекера можна двома способами:

  • за допомогою magnet-url;
  • за допомогою файлу. torrent.

натисніть на картинку для збільшення

У випадку з magnet-url досить натиснути на іконку з магнітом і в віконці - кнопку "Пуск". Але цей спосіб не завжди працює, тому існує запасний варіант з файлом. torrent. У цьому файлі міститься вся інформація про закачування. Насамперед потрібно завантажити цей файл на свій комп'ютер, клікнувши по назві.

натисніть на картинку для збільшення

Потім відкриваємо uTorrent і в верхньому меню вибираємо "Файл >> Додати торрент".

натисніть на картинку для збільшення

Вказуємо шлях до файлу з розширенням. torrent і натискаємо "Відкрити".

натисніть на картинку для збільшення

Відкриється нове вікно, в якому потрібно вказати папку для збереження і файли для скачування.Запуск закачування гри підтверджується кнопкою "Пуск".

натисніть на картинку для збільшення

Залишається тепер дочекатися закінчення завантаження гри.

натисніть на картинку для збільшення

Установка гри

Багато хто задається питанням, як завантажити і встановити гру з торрента. Про скачуванні вже багато розказано, а ось про встановлення - ні слова. Прийшов час виправити цю помилку.

Зазвичай у всіх дистрибутивах ігор існує файл setup. exe, при кліці на який запуститься установка гри. Якщо даного файлу немає, то поверніться на сторінку, звідки ви завантажили torrent-файл, і обов'язково прочитайте пункт "Установка". Втім, даний пункт слід читати і при наявності файлу setup. exe, так як нерідко для злому гри потрібно встановлювати всякі патчі або замінювати оригінальні файли.

Безсумнівно, ніхто не заважає вам використовувати інші клієнти і трекери. Наприклад, в цьому ролику розповідається про те, як завантажувати файли з рутрекере:

Але пам'ятайте, що, завантажуючи з торрентів гри, ви в більшості випадків порушуєте закон про авторське право.