Як подарувати танк в world of Tanks (WoT)?

Як подарувати танк в World of Tanks (WoT)?

Гра World of Tanks настільки завоювала популярність у гравців, що багато хто з них починають дарувати один одному подарунки у вигляді преміальних танків, золота і сувенірної техніки. Магазин подарунків "Мира танков" дозволяє підібрати подарунок навіть найдосвідченішому геймеру. Величезний вибір техніки різних націй і класів, спеціальні набори і золото - все це стане в нагоді будь-якому танкісту. Ви не знаєте, як подарувати танк в World of Tanks? Тоді вам варто скористатися наведеною нижче інформацією.

Магазин подарунків WoT доступний за адресою // ru. wargaming. net / shop /. У "Варгеймінг" немає інших магазинів. Якщо десь вам запропонують купити танк за "копійки", будьте впевнені в тому, що вас просто намагаються кинути на гроші.

Правда, перед тим як дарувати танк, потрібно визначитися зі способом його оплати. Якщо у вас немає електронного гаманця, то рекомендуємо завести Qiwi або Webmoney. Цими платіжними системами набагато простіше оплачувати золото і танки в магазині подарунків World of Tanks.

Що стосується вибору подарунка, то насамперед поцікавтеся, чи немає вашого майбутнього подарунка в ангарі користувача. Потрібно тільки клікнути в грі по ніку гравця і перейти на його статистику. Якщо ви презентуєте преміумний танк, який вже є в ангарі, то гравцеві буде нарахована компенсація у вигляді золота.

Якщо ви збираєтеся подарувати танк, то обов'язково повинні знати смаки "обдаровуваного". У магазині WoT величезний вибір, як за ціною, так і за видами техніки. Найдешевший танк в грі - T2 lt з цінником в районі 160-170 рублів. Потрібен подарунок подорожче? Зверніть увагу на топові преміумні важкі танки 8 рівня - німецький Lowe, американський Т34, китайський 112. Вашому одному не подобаються важкі танки? Подаруйте йому середній танк (Т34-3, Т26Е4) або пт-сау (JgdTiger 8. 8, AT-15a, СУ-122-44, E-25).

Не знаєте, який "національності" вибрати танк? Загляньте в статистику приятеля. Якщо "обдаровує" не грає на китайських або британських танках, то і дарувати їх не слід. І найголовніше: не хочете втратити друга - не даруйте йому TOG2. Мабуть, це найжахливіший преміумний танк в грі.

Визначившись з гаманцем і подарунком, пора переходити до питання, як подарувати танк в WoT. Заходимо на сайт магазину: // ru. wargaming. net / shop /. Якщо ви не авторизовані, то потрібно клікнути вгорі по кнопці "Увійти".

натисніть на картинку для збільшення

Вводимо логін і пароль від акка WoT, вписуємо код з картинки в відповідне вікно, ставимо галочку поруч з "Запам'ятати мене" і тиснемо "Увійти".

натисніть на картинку для збільшення

Після авторизації вибираємо підрозділ "World of Tanks" і натискаємо на посилання "Техніка".

натисніть на картинку для збільшення

Із запропонованого списку техніки вибираємо подарунок.

натисніть на картинку для збільшення

Кількома по обраному подарунку і в розгорнулося вікні після опису подарунка ставимо галочку поруч з "Подарувати одному". Якщо "обдаровує" є в списку ваших контактів, то його можна вибрати зі списку.

натисніть на картинку для збільшення

Якщо друга в списку контактів немає, то натискаємо на посилання "Іншому гравцеві" і вводимо нік гравця.

натисніть на картинку для збільшення

Після чого вибираємо валюту, натискаємо по великій кнопці "Оплатити" і оплачуємо покупку.

Ви до сих пір не можете визначитися, який танк подарувати другу? ... А може, краще подарувати йому золото? Адже кажуть, що гроші - це найкращий подарунок.