Як відрізнити samsung Galaxy S5 від підробки?

Як відрізнити Samsung Galaxy S5 від підробки?

З кожним днем ​​підроблені смартфони все важче і важче відрізнити від оригінальних пристроїв. Виробники підробок освоюють нові матеріали і роблять копії максимально схожими на оригінал. Безсумнівно, найбільше підроблених копій доводиться на частку Apple, але і корейська компанія Samsung страждає від нечесних на руку китайських виробників смартфонів. З моменту виходу в продаж смартфона Samsung Galaxy S5 компанії з Піднебесної почали клепати схожі смартфони і реалізовувати їх наївним покупцям. Як відрізнити Samsung Galaxy S5 від підробки і не попастися на вудку шахраїв?

Китайські виробники неоригінальних телефонів різними способами намагаються зменшити остаточну вартість пристрою. У смартфони встановлюють слабкі камери та екрани з низьким дозволом, а замість восьмиядерних процесорів використовуються бюджетні SoC від MediaTek.

Не варто купувати Samsung Galaxy S5 в маловідомих магазинах і на торгових майданчиках в інтернеті. Економія в 2-5 тисяч рублів може вилитися в покупку підробленого або бракованого пристрою. Не слід вірити низької вартості, так як подібний смартфон може бути як неоригінальним, так і "сірим". Купуйте електроніку тільки у відомих магазинах, наприклад в Зв'язковому або в Евросети.

Що робити, якщо у ваших руках вже виявився смартфон?Як відрізнити оригінальний Samsung Galaxy S5 від китайської підробки? Насамперед зверніть увагу на наявність сканера відбитка пальця. У підробках його просто не може бути, тому що вартість датчика досить висока.

Незайвим буде досліджувати і якість камери. Як правило, в підроблені версії смартфонів встановлюють слабкі камери. В оригінальній камері Galaxy S5 є функція "Dual camera", а також режим HDR.

Варто поглянути і на меню смартфона. Ніде не повинно бути китайських ієрогліфів. Якщо який-небудь додаток запустилось з заставкою на китайській мові, то ви можете бути впевнені - перед вами підроблений Galaxy S5. У кожному "п'ятому Гелексі" є набір попередньо встановлених фірмових додатків від компанії Samsung: Samsung Wallet, S Health, Content Viewer.

Крім того, у неоригінального смарта немає монітора серцевого ритму, який розташований на тильній стороні корпусу під спалахом камери, а також унікальних функцій управління жестами (Smart Stay).

Звичайно, підробки з кожним днем ​​стають все якісніше, але відрізнити справжній Samsung Galaxy S5 від підробки, не заглядаючи в меню смартфона, цілком можливо. Тильна частина S5 має особливу рифлену структуру, а на заглушці USB-роз'єму є напис "USB". Додатково до всього оригінальний корейський смартфон має ступінь захисту IP67. Ви сміливо можете опустити його в воду, і він продовжить далі працювати. Що стосується китайської копії, то, швидше за все, після зустрічі з вологою вона швидко перестане функціонувати.

Більш докладно про відмінності підроблених і оригінальних Galaxy S5 розказано в цьому відеоролику: