Як відрізнити samsung Galaxy S4 від підробки?

Як відрізнити Samsung Galaxy S4 від підробки?

Майже два роки минуло з моменту виходу Samsung Galaxy S4, і спочатку недоладні копії перетворилися в майже ідентичні оригіналу пристрою. Для багатьох придбання клону стало цілком нормальним рішенням: за менші гроші можна купити зовні абсолютно такий же смартфон, а продуктивність важлива не всім. Але одна справа клон, а інше - фальсифікат, який видають за оригінал, поступаючись в ціні лише незначно, для залучення уваги покупця. Як відрізнити Samsung Galaxy S4 від підробки? Хоч з кожним днем ​​все складніше, але можна, перш за все скориставшись спеціальними утилітами.

Шукати відмінності в дизайні апаратів не варто: з огляду на минуле з початку продажів час вони зникли зовсім, і недобросовісні продавці вже не пропонують апарати з невірним розміщенням кнопок, вічка камери, спалахи, іншим розміром екрану і рамки навколо нього. Навіть напис "Samsung" навчилися ховати під скло. Втім, якщо вам все ж пощастило і продавець розраховує на розумову відсталість клієнта, запам'ятайте: в ширину екран оригіналу займає практично всю передню панель, сенсорні кнопки поруч із кнопкою Home ємнісні, на задній панелі немає динаміка, літери шильдіка чорні, напис без рамки і рівномірно забарвлена. Ну і, звичайно, оригінал не повинен виглядати так:

Якщо ж у вас в руках зовні ідеальна копія Galaxy S4, то головна відмінність буде видно на екрані. Вірніше, сам екран - і є відмінність.Підробка SuperAmoled HD зробить клон дорожче оригіналу, так що фейки задовольняються TFT-матрицями невисокої якості. Дозвіл у них низька, про HD мови не йде, тому пикселизация помітна неозброєним оком. Відкрийте текстовий документ або браузер, збільште масштаб сторінки і подивіться на шрифт - все відразу стане ясно: лінії дробляться на "сходинки", тоді як в оригіналі майже ідеально чіткі і гладкі. Сам екран не потребує підсвічуванні - світло дають самі пікселі, тому при перегляді зображення чорного фону на повному екрані останній залишиться чорним.

Економлять фальсифікатори і на покритті екрана: Gorilla Glass 3 обходиться дорого, тому його замінюють на пластик, який дряпається і брудниться. Крім того, дисплейний модуль у оригінального Galaxy S4 цілісний, ніяких зазорів там немає, а у підробки скло можна відклеїти, приклавши зусилля.

Що стосується апаратної частини, то вбудований додаток "Про телефоні" розповість все, що ви хочете бачити. Для перевірки на справжність варто звернутися до софту сторонніх розробників, який продемонструє у підробок в більшості випадків процесор MTK з низьким значенням робочої частоти, 1 Гб оперативної пам'яті, максимум 4 Гб флеш-пам'яті, а також застарілу версію Android. Крім того, Samsung Kies при підключенні смартфона до комп'ютера не побачить новий пристрій або не зможе визначити його назву.

Щоб відрізнити справжній Samsung Galaxy S4 від підробки, можна звернутися в службу підтримки виробника. Повідомивши їй IMEI апарату і його серійний номер, можна дізнатися, оригінал є у вас в руках і для якої країни (і в якій країні) він випущений. Правда, сучасні шахраї навчилися обходити такий захист дублюванням IMEI оригінальних апаратів, але це поки далеко не поширена практика.Не довіряйте і перевіряйте - все, що можна порадити людині, який ризикнув купити дорогий смартфон дешево, з доставкою та без гарантії магазину.