Як відрізнити samsung GALAXY Note 4 від підробки?

Як відрізнити Samsung GALAXY Note 4 від підробки?

Смартфон Samsung GALAXY Note 4 на сьогоднішній день є флагманом південнокорейської компанії і перевершує по продуктивності і якісним характеристикам більшість моделей-конкурентів. Як відносно новий, випущений в продаж в жовтні 2014 року, він ще не встиг запустити явище масового наслідування, але потрапив в зону уваги фальсифікаторів: в метро і на ринках Москви, наприклад, нібито "Note 4" активно продається як непотрібний подарунок, а в Інтернеті - як конфіскат чи розблоковані апарат. Як відрізнити Samsung GALAXY Note 4 від підробки? Прислухайтеся до наступних порад.

По-перше, якщо апарат виявився у вас в руках, але ви ще не віддали гроші, не полінуйтеся звернутися в службу підтримки Samsung: вони відповідають російською мовою і дуже оперативно, в режимі онлайн-чату . Ви можете передати IMEI апарату співробітнику, який швидко перевірить номер по базі і повідомить не тільки про справжність смартфона (або, на жаль, про його фальсифікат), але і про країну і дату виробництва. Так само можна і потрібно вчинити з серійним номером.

По-друге, зверніть увагу на аксесуари. Блок живлення зарядного пристрою і шнур USB в оригіналі лаковані, не мають видимих ​​швів. Справжній Note 4 забезпечений пером S Pen, виконаним із пластику, з пластиковим наконечником. На ньому з'явилися (на відміну від стилуса Note 3) зарубки по всій поверхні. У оригінальної моделі є функціональна кнопка (з її допомогою можна здійснювати найпростіші дії: вибір файлу, копіювання, вставка), у підробки - її імітація (при натисканні смартфон ніяк не реагує).Крім того, чутливість справжнього пера дуже висока, а магнітна технологія дозволяє взаємодіяти з екраном ще до торкання. Підробкою доведеться тільки тиснути.

По-третє, відрізнити справжній Samsung GALAXY Note 4 від підробки можна по екрану. В оригіналі у нього матриця SuperAmoled і третє покоління скла Corning Gorilla Glass, тоді як у підробок завжди матриця TFT (IPS) і якесь покриття з дешевих. Екран взагалі найскладніше в Note 4, так що фальсифікатори за технологіями і не намагаються наздогнати. Дозвіл в оригіналі 2560х1440, щільність пікселів - 515. Все, що може запропонувати підробка, - 720х1240. Різницю видно по багаторазового збільшення шрифтів: "драбинка" видасть фальшивку вже при дворазовому зумі. Крім того, сама технологія Amoled означає, що матриця не потребує підсвічуванні - світяться самі пікселі. Тому при відкритті абсолютно чорної картинки (припустимо, фонової) ніякого світіння не спостерігається, тоді як TFT-матриця буде підсвічувати зображення.

Іноді неуважні фальсифікатори забувають про задній кришці смартфона: в оригіналі вона текстурірована під шкіру, але не має прострочки, а фейки можуть бути забезпечені як гладким пластиком, так і імітацією шкіряного матеріалу з рядком.

Наскільки зміниться програмна частина при виробництві підробок, сьогодні вгадати не вдасться. Можливо, як у випадку з Note 3, більшість фейковий смартфонів будуть випущені з недоліками: неправильний переклад, абревіатури і латиниця в меню. Можливо, фальсифікатори навчаться максимально точно копіювати ПЗ, тому не варто відразу радіти, зазначивши повний збіг іконок і назв додатків. Краще зайти в інженерне меню (будь-яким із способів): у підробок там суцільні ієрогліфи.У деяких випадках все набагато простіше: достатньо заглянути в розділ "Інформація про пристрій", і деякі кумедні написи підтвердять негативну здогад.

Буває, що в меню смартфона вже є програми, що показують апаратну складову і результати тестування. Вони можуть нахабно брехати, так що кращий спосіб подивитися на комплектуючі пристрої - встановити сторонні додатки. Найчастіше у підробки буде процесор MTK, обсяг ОЗУ не більш 1 Гб. Також корисно подивитися на реакцію програми Kies, що забезпечує взаємодію ПК, смартфона і магазину додатків.