Як відрізнити iPhone 5S від підробки?

Як відрізнити iPhone 5S від підробки?

Щороку продукція Купертинського компанії Apple завойовує топові місця у всіляких рейтингах. Планшет iPad і смартфон iPhone з моменту релізу стали еталонними і бажаними пристроями. Будь-американець мріє про новий Айпад і з нетерпінням чекає його офіційного показу. Незважаючи на високу ціну iPhone 6, попит на "яблучний смартфон" не падає. Але останнє покоління смартфона від Apple припало до смаку деяким фанатам Купертинського продукції. Збільшена діагональ дисплея і згладжений по краях корпус нового iPhone 6 невідомим чином вплинули на зростання продажів попереднього покоління iPhone - 5S. Втім, китайські компанії теж не сиділи склавши руки і з моменту виходу п'ятої генерації "яблокофона" почали його клонувати, оснащуючи різним "залізом" і операційними системами. Ви задумалися про покупку нового айфона, але не знаєте, як відрізнити iPhone 5S від підробки?

Насправді відрізнити нинішні китайські копії смартфонів від оригіналів досить складно, так як виробники з Піднебесної освоїли всі сучасні технології. Китайський iPhone 5S зовні може бути ідентичний Купертинського смартфону. Причому компанії з КНР також використовують метал і загартоване скло в своїх продуктах. В результаті відрізнити справжній iPhone 5S від підробки так само складно, як і знайти голку в стозі сіна.Але є деякі цікаві особливості китайських підробок, за якими можна визначити, оригінальний чи перед вами смартфон чи ні.

Отже, якщо перед вами лежить запакована коробка з iPhone 5S, то насамперед зверніть увагу на маркування товару. Компанія Apple ніколи не використовує китайські ієрогліфи при нанесенні тексту на упаковку і гаджети. Навіть ті пристрої компанії, які збираються на заводах в Китаї, маркуються латиницею. Якщо ви знайшли хоча б один ієрогліф на коробці, то будьте впевнені в тому, що перед вами підроблений смартфон.

На коробці з "яблокосмартом" не виявилося китайських "значків"? Не поспішайте радіти, так як, цілком можливо, китайський виробник передбачив цю фішку компанії Apple. Уважно огляньте тильну сторону iPhone 5S: в нижній його частині повинен бути нанесений серійний номер смартфона і напис "Designed by Apple in California". Порівняйте його з номером на коробці. Якщо номер не збігся, то негайно поверніть товар продавцеві, так як шахраї часто підкладають підроблені смартфони в оригінальні коробки.

У компанії Apple є спеціальний сервіс, на якому можна перевірити справжність смартфона. Перейдіть за адресою // selfsolve. apple. com / agreementWarrantyDynamic. do, введіть серійний номер апаратного обладнання та натисніть "Continue".

натисніть на картинку для збільшення

Сервіс надасть вам всю інформацію про даному серійний номер: дату активації смартфона, модель та інші дані. Якщо в базі сервісу не виявилося даних про вашому смартфоні, то, на жаль, в руках у вас підробка.

Як відрізнити оригінальний iPhone 5S від китайської підробки, якщо під рукою немає комп'ютера або планшета з доступом в інтернет?Загляньте в меню айфона і пройдіться по його налаштувань. Як правило, всі китайські підробки працюють на Android OS, рідше на Windows Phone. Відкрийте меню "Налаштування", перейдіть в розділ "Основні >> Інформація про пристрій" і звірте серійний номер смартфона з номером на тильній стороні корпусу. При цьому врахуйте, що зовнішній вигляд меню повинен бути таким же, як в оригінальній iOS.

Відкрийте магазин додатків App Store в меню. Якщо у вас відкрився Google Play Market, то вас можна привітати з придбанням підробки. Крім того, при підключенні смартфона до ПК через iTunes він повинен визначитися як "iPhone 5S" і ніяк інакше.

натисніть на картинку для збільшення

Хочете уникнути покупки підробленого смартфона? Не купуйте його на сумнівних інтернет-сайтах. Лише офіційні дилери можуть гарантувати вам 100% автентичність обраного вами iPhone 5S.

Цікаво і докладно про відмінності китайських підробок від оригінальних смартфонів розказано в цьому відеоролику: