Як відключити підписку на Мегафоні?

Як відключити підписку на Мегафоні?

Від безконтрольного списання грошових коштів з балансу телефону ніхто не застрахований. Найчастіше оператори пропонують умовно-безкоштовні послуги: спочатку підключається послуга на безкоштовній основі, а через пару тижнів вона переходить в розряд платних і починається списання грошей з балансу абонента. Втім, і самі абоненти грішать тим, що вказують свій номер в Інтернеті. Якщо вам після вказівки номера в якомусь сервісі прийде SMS з кодом, то ні в якому разі не підтверджуйте їм будь-які дії. Таким чином ви можете себе автоматично підписати на так звані псевдоподпіскі. Правда, останнім часом держава вирішила втрутитися в сферу мобільних підписок новими законами: у деяких операторів з'явився спеціальний "контентний баланс", з якого і відбувається списання грошей за подібного роду послуги. Такий спеціальний баланс є у Мегафона, але за підписки на послуги компанії а-ля "Живий баланс" гроші знімаються з основного рахунку. Внаслідок чого абоненти нерідко задаються питанням: як відключити підписку на Мегафоні?

Зміст статті

  • SMS-повідомлення і USSD-код
  • "Сервіс-Гід" і "Мобільні підписки"

Відключити підписки на різні опції компанії "Мегафон" можна різними способами:

  • відключення підписок за допомогою відправки SMS або USSD-запиту;
  • позбавлення від мобільних підписок за допомогою Сервіс-Гіда або спеціального сервісу "Мобільні підписки".

SMS-повідомлення і USSD-код

Щоб ознайомитися зі списком підключених підписок на номері, потрібно відправити SMS на номер 5051 зі словом СТОП. На телефон прийде СМС, в якому будуть вказані подальші дії з відключення підписки.

Усім відомо, що послуги і підписки відключаються в основному за допомогою USSD-запитів. У кожної підписки є своя команда для відключення. Дізнатися про глобально, підключених на вашому номері, ви можете в такий спосіб: відправте короткий запит * 505 #. Як і у випадку з SMS, ви отримаєте список підключених підписок на вашому номері. Наприклад, "Живий баланс" відключається за запитом * 105 * 2900 #, а послуга "Заміни гудок" - * 105 * 9000 #. З повним списком підписок і платних послуг ви можете ознайомитися на сайті Мегафона - // megafon. ru.

до змісту ↑

"Сервіс-Гід" і "Мобільні підписки"

Більш детальну інформацію про підключених підписках на номері ви можете отримати на сервісі "Мобільні підписки". Відкриваємо сайт // podpiski. megafon. ru, в браузері в верхньому правому куті вказуємо свій номер в форматі +7 код XXX XX XX.

натисніть на картинку для збільшення

У віконці вводимо знову свій номер телефону і код з картинки. Підтверджуємо свої дії кліком по кнопці "ОК".

На вказаний номер мобільника прийде SMS-пароль. Вводимо його в спеціальній формі і тиснемо "Увійти".

натисніть на картинку для збільшення

Після чого в особистому кабінеті сервісу "Мобільні підписки" натискаємо кнопку "Відмовитися від підписки". Відеоролик про роботу сервісу мобільних підписок від Мегафона представлений нижче:

Але платні послуги не будуть відображатися в вищевказаному сервісі. Внаслідок чого вам буде потрібно скористатися сервісом самообслуговування - "Сервіс-Гід".

Знову відкриваємо в браузері сайт Мегафона - // megafon. ru і обов'язково вказуємо свій регіон, так як нерідко сайт помиляється з автоматичним вибором регіону.

натисніть на картинку для збільшення

Після завантаження сайту свого краю або області натискаємо на кнопку "Особистий кабінет".

натисніть на картинку для збільшення

Якщо ви вже користувалися "Сервіс-Гідом", то напевно у вас є пароль до свого номеру. Вводимо номер телефону без "вісімки", пароль до сервісу і захисний код з картинки. Кількома кнопку "Увійти".

натисніть на картинку для збільшення

Якщо ж ви вперше зайшли на даний сервіс, то вам буде потрібно отримати пароль. Кількома за посиланням "Отримати пароль" під основною формою. На новій сторінці вказуємо свій номер телефону, захисний код і тиснемо кнопку "Отримати пароль". Втім, отримати пароль ви можете і іншим способом: наберіть на телефоні * 105 * 00 # і натисніть "зелену" кнопку.

Після авторизації в особистому кабінеті зліва вибираємо вкладки "Послуги та тариф >> Зміна набору послуг". Ставимо тригер на пункт "Набір додаткових послуг" і знімаємо галочки з послуг з абонентською платою (Живий баланс, SMS-фільтр, Заміни гудок). Незайвим буде підключити безкоштовну послугу "Стоп-контент", яка захистить вас в подальшому від платних підписок. Підтверджуємо відключення / підключення послуг і підписок кліком по кнопці "Внести зміни".

натисніть на картинку для збільшення

Якщо у вас з яких-небудь причин не вийшло відключити підписку на Мегафоні, то ви завжди можете звернутися в абонентську службу за номером 0500. Крім того, позбутися від платних послуг вам допоможуть в офісах оператора Мегафон. Досить звернутися з проблемою до будь-якого співробітника офісу і надати свій паспорт для підтвердження володіння номером.

Пам'ятайте, що чим швидше ви відключіться від всякого роду платних підписок, тим більше коштів ви заощадите на своєму балансі. Періодично перевіряйте наявність підключених платних послуг через "Сервіс-Гід" і намагайтеся стежити за своїм абонентським рахунком.