Як відключити послуги на Білайні?

Як відключити послуги на Білайні?

Якщо ви стали помічати, що з вашого балансу "зникають" гроші, то пора з'ясувати причину їх витоку. Зазвичай оператори підключають абонентам послуги в тестовому режимі без їх відома, а після успішного проходження тестування починається зняття абонентської плати. Абоненту, по суті, не потрібні ці послуги, але нав'язування додаткових опцій практикується всіма операторами Росії. Внаслідок чого у користувача виникають питання на тему відключення послуг. Компанія Білайн відноситься до "великої трійці" операторів Росії, і для ряду громадян даний оператор зв'язку є основним, а часом навіть єдиним працюючим в регіоні. Як відключити послуги на Білайні?

Відключити послуги оператора Білайн можна трьома способами. Причому кожен спосіб має свої плюси і мінуси.

Зміст статті

  • Спосіб № 1. Абонентська служба
  • Спосіб № 2. Особистий кабінет
  • Спосіб № 3. Відключення послуг через USSD-запит

Спосіб № 1. Абонентська служба

У кожного оператора є абонентська служба, зателефонувавши до якої користувач має право отримати всю необхідну йому інформацію про номер, тариф і послуги. Щоб відключити певну послугу на Білайні через службу, досить набрати номером 0611 на телефоні. Після з'єднання з автоматичною службою переводимо розмову на оператора (кнопка "0" на клавіатурі телефону) і просимо відключити всі платні послуги, які у вас є на номері.

Безсумнівно, для підтвердження відключення послуг будуть потрібні дані паспорта, на який зареєстрований білайнівським номер. Якщо номер зареєстрований на невідомі вам дані, то, на жаль, такий спосіб відключення послуг вам не підійде.

до змісту ↑

Спосіб № 2. Особистий кабінет

На сайті Білайну в інтернеті є особистий кабінет абонента, авторізуемся в якому користувач отримує безмежні можливості в управлінні своїм номером: відключення / підключення послуг, інформація про баланс і витратах , деталізований рахунок, блокування номера і багато іншого. Причому відключення послуг не займе у вас і пари хвилин, на відміну від першого способу, в якому досить довго доводиться чекати з'єднання з оператором.

Щоб відключити послуги через особистий кабінет, вам буде потрібно комп'ютер / планшет / телефон з виходом в інтернет. Відкриваємо в браузері сайт Білайну // www. beeline. ru і в верхньому правому куті натискаємо "Особистий кабінет".

натисніть на картинку для збільшення

В новому вікні потрібно ввести логін і пароль від особистого кабінету і клікнути "Увійти". В якості логіна для доступу в ЛК Білайну використовується ваш номер телефону без "8".

натисніть на картинку для збільшення

Якщо ж ви вперше вирішили увійти в "Особистий кабінет", то вам потрібно отримати пароль. Зробити це легко, досить набрати на телефоні * 110 * 9 # і кнопку виклику. Через кілька хвилин вам прийде СМС з паролем до особистого кабінету.

Для власників планшетів з відсутністю можливості набрати USSD-запит передбачена спеціальна форма для отримання пароля. Кількома під словом "Пароль" посилання "Отримати пароль", вводимо свій номер телефону і очікуємо есемески з пасом.Втім, у такий спосіб отримати пароль можуть всі абоненти Білайну.

натисніть на картинку для збільшення

Авторизувавшись в "Особистому кабінеті", вибираємо посилання "Послуги" і переходимо по ній.

натисніть на картинку для збільшення

Відкриється список підключених і доступних до підключення послуг. Вибираємо вкладку "Підключення".

натисніть на картинку для збільшення

Щоб відключити будь-яку послугу, натискаємо на жовтий значок "перемикача" і підтверджуємо відключення послуги.

натисніть на картинку для збільшення

Як на Білайні відключити всі послуги? Досить зрушити все "перемикачі" в положення "Викл" в розділі "Послуги" особистого кабінету.

до змісту ↑

Спосіб № 3. Відключення послуг через USSD-запит

Отримати список підключених послуг можна в такий спосіб: набираємо на телефоні * 110 * 09 # + "зелена кнопка" і чекаємо СМС зі списком підключених платних послуг на вашому номері. Відмовитися від будь-якої послуги можна спеціальним запитом. Наприклад, послуга "Будь в курсі" відключається дзвінком на номер * 110 * 400 #, а "Хамелеон" можна відключити, відправивши короткий USSD-запит * 110 * 20 #. Повний список послуг і способи їх відключення вказані на сайті Білайну.

Пам'ятайте, що тільки своєчасне відключення платних послуг врятує ваш баланс від спустошення.