Як прикрасити дитячу площадку своїми руками?

Як прикрасити дитячу площадку своїми руками?

Щоб дітям було комфортно перебувати на створеної для них майданчику, її потрібно правильно оформити. Причому це оформлення повинно не тільки викликати у малюків радість і інтерес, але і сприяти їх розвитку. Як прикрасити дитячу площадку своїми руками красиво і з користю? Для цього можна пустити в справу різноманітні матеріали.

Зміст статті

  • Об'єкти з колод, дерев'яних стовпчиків
  • Елементи дизайну з покришок
  • Вироби з пластикових пляшок
  • Розфарбовування каменів

Об'єкти з колод, дерев'яних стовпчиків Відомо, що дітям властиво постійно рухатися. Вони обожнюють стрибати, бігати, долати перешкоди. Тому кілька вкопаних стовпчиків, різних по висоті, неодмінно припадуть до смаку дітлахам:

Розфарбовані у вигляді чоловічків пеньки будуть радувати око дітвори, а намальовані цифри допоможуть швидше навчитися грамотному рахунку.

Ігровим і декоративним елементом стане веселий паровоз:

Колоди-вагончики встановлюються на розташовані поперек "колеса", в спеціальні виїмки. Прилаштовується труба. І, звичайно, потрібно не забути намалювати паровозу забавну мордочку. Скільки дітвори зможе вміститися на такому чудовому "локомотиві"!

до змісту ↑

Елементи дизайну з покришок

Цей матеріал широко використовується для облаштування дитячих територій.Гума хороша тим, що її можна різати і гнути. Зручна і кругла форма покришок. Вона дозволяє створювати фігури різних тварин, наприклад конячок:

Для виготовлення звіряток також буде потрібно випиляти з дерева хвіст і голову з шиєю. Ці елементи слід добре закріпити, для чого в гумі проробляються прорізи.

А ось яку пісочницю можна зробити з різнокольорових половинок покришок:

Забарвлювати деталі зручно з балончика. "Пелюстки" з'єднуються між собою дротом або вкопуються в землю. У такій оригінальній пісочниці гра буде подвійно цікавіше!

Незмінно гарний настрій даруватиме всім учасникам майданчики сонечко:

Крім покришки для його виготовлення знадобляться пластикові пляшки - можна взяти порівну маленьких і великих або використовувати ємності одного розміру. Личко потрібно вирізати з того, що є під рукою: пластика, фанери; підійде і лінолеум.

Основа сонечка закопується в землю. По лінії окружності з однаковим кроком кріпляться саморізами відкручені кришки від пляшок, потім в них вкручуються і самі ємності. В результаті виходять промінчики. Личко теж прикручується саморізами. Сонечко розфарбовується.

до змісту ↑

Вироби з пластикових пляшок

Відповідь на питання, як можна прикрасити дитячу площадку своїми руками, дають народні умільці. Вони пропонують перетворювати непотрібні пляшки в справжні творчі шедеври. Для дитячого майданчика з такого матеріалу виходять дивовижні квіти - ромашки, дзвіночки, а також різні тварини ... І, звичайно, невимовний захват викличуть у дітвори ці, немов живі, пальми:

Конструкція дерев складається з каркаса, для якого використовуються металеві прути, і насаджених на нього деталей - розрізаних певним чином пляшок.

до змісту ↑

Розфарбовування каменів

На майданчику можна відвести місце і валунах. З них виходять гарні декоративні обрамлення, для чого камені розфарбовуються в різні кольори. Валуни непогано і "пожвавити", розмалювавши їх у вигляді тварин. Наприклад, відмінно буде виглядати невеликий штучна водойма, на краю якого розташуються веселі камені-рибки. Біля паркану можна поселити згорнулася клубочком кішку - теж розмальований камінь. Весела сімейка сонечок також порадує дітей:

Таким чином, існує маса способів красиво прикрасити дитячу площадку. І малюки неодмінно оцінять старання дорослих!