Як прикрасити рамку для фотографій?

Як прикрасити рамку для фотографій?

Приємно, коли для перегляду улюблених фото не потрібно відкривати комп'ютер або ноутбук. Досить поглянути на стіну або столик, і можна знову відчути рідне тепло, що йде від знімків. А якщо вони поміщені в гідне обрамлення, та ще й дуже гарне, задоволення посилюється. Нижче показано кілька прикладів, як прикрасити рамку для фотографій.

Зміст статті

  • Наклеювання предметів
  • Обтягування рамки
  • Малюнки
  • Застосування декупажу

Наклеювання предметів

Що тільки не використовується для створення оригінального декору!

Ґудзики:

Мушлі:

Скляні кульки:

Пастельні олівці:

Прикраси можна закріплювати на основі за допомогою ПВА. А композиційний задум нехай підкаже власна фантазія.

до змісту ↑

Обтягування рамки

Для подібного прийому в хід також йдуть різні матеріали: нитки, красиві шпалери, тканину і навіть географічні карти. Обтягнуті, доповнені деталями рамки:

до змісту ↑

Малюнки

Творчим натурам, що володіє пензлем і фарбами, не важко буде вирішити питання, як прикрасити дерев'яну рамку для фотографій. Дуже симпатичним буде, наприклад, таке оформлення:

до змісту ↑

Застосування декупажу

Чудова техніка дозволить нанести на рамку цікавий візерунок, який буде виглядати просто чудово.Коротенько етапи декупажу можна описати так: зашкуріванія поверхні (для дерев'яних рамок), нанесення фарби, приклеювання візерунка (найчастіше фрагментів серветки), покриття роботи лаком.

Ці секрети того, як прикрасити рамку для фотографій своїми руками, допоможуть створити нові пам'ятки в інтер'єрі або безцінні подарунки на пам'ять дорогим людям.