Як прикрасити клас до Нового року своїми руками?

Як прикрасити клас до Нового року своїми руками?

Новий рік - мабуть, самий незабутнє свято. І кожному хочеться, щоб він пройшов яскраво, неабияк. Одним із способів створення відповідного настрою є прикраса приміщення - найрізноманітнішими способами. Зрозуміло, що шкільний актовий зал буде оформлений спільними зусиллями, але як приємно, коли оздоблення твого класу теж налаштовує на святковий лад. Як прикрасити клас до Нового року своїми руками, щоб цей час запам'яталося надовго і виключно в позитивному ключі? Розглянемо деякі аспекти.

Зміст статті

  • Загальні зауваження по прикрасі інтер'єру
  • Прикрашаємо стіни і вікна
  • Прикрашаємо стелю

Загальні зауваження по прикрасі інтер'єру

Зрозуміло, що призначення класу - проводити в ньому навчальні заняття. Його декоративний потенціал не дуже великий, однак при бажанні (особливо якщо включити фантазію на максимум) можна все ж і без внесення значних змін в інтер'єр з суворого приміщення зробити яскраву, святкову кімнату. Як цього добитися? Існують різні способи.

Для початку визначимося: для чого потрібно прикрасити клас - для святкового вечора або просто щоб він в передсвяткові дні був ошатним, поки в ньому проходять заняття? У першому випадку можна зрушити парти в одну сторону або поставити їх таким чином, щоб вони виконували функцію загального столу.Наочні посібники, які не закріплені капітально, краще прибрати. Погодьтеся, схема шлунково-кишкового тракту або тому подібні зображення поряд з прикрасами будуть виглядати не дуже святково.

У другому випадку все можна залишити як є, а не дуже романтичні плакати замаскувати мішурою або "дощем". Невелика штучна ялинка цілком допустима, якщо поставити її де-небудь в кутку, щоб вона не особливо заважала переміщатися по класу. Іграшки для неї краще вибирати пластикові: вони, по-перше, дешевше скляних, а по-друге, менш травмонебезпечні. Хоча зараз знайти скляні ялинкові прикраси не так-то просто, в той час як пластмасові продають буквально на кожному розі.

до змісту ↑

Прикрашаємо стіни і вікна

Чим прикрасити стіни? Найпоширеніший і недорогий спосіб - гірляндами з кольорового паперу. Якщо ви витратите час і сили і зробите ексклюзивні прикраси - це буде виглядати індивідуально і напевно запам'ятається надовго. Якщо ж з якоїсь причини на рукоділля немає часу, придбайте гірлянди в магазині - вибір багатющий. Електрогірлянди виглядатимуть ще краще, благо нестачі в них - будь-якого різновиду і будь-якого фасону - зараз теж немає.

Прикраса вікон до Нового року - це, мабуть, самий виграшний момент: ажурні фігурки на прозорому тлі виглядають просто чудово. І знову ж таки ви опиняєтеся перед вибором: придбати їх в магазині або зробити самостійно? Можна і так і так - скрізь є свої плюси і свої мінуси. Тільки не забувайте, вирізаючи сніжинки, що вони бувають лише шестипроменевими, інших природа не робить! А ось китайські вироби можуть мати і вісім променів - так технологічно простіше виготовляти; якщо вас подібна фальш влаштує - можна і купити.

Крім сніжинок, на вікна допустимо наклеїти і інші фігурки: Діда Мороза зі Снігуронькою; сани, на яких вони приїхали з Великого Устюга (якщо ви не в курсі - то там знаходиться їх "офіційна резиденція"); якихось зайчиків, білочок, лисичок і так далі. Електрогірлянди на вікні (краще по його периметру) також буде виглядати чудово. Особливо в темний час, коли лампочки стануть відображатися в стеклах. А взимку темний час настає швидко.

до змісту ↑

Прикрашаємо стелю

Прикрашати стелю складніше, ніж стіни і вікна. Потрібна драбина, особливо якщо в класі високі стелі (це часто буває в школах старої споруди). Головною проблемою тут стане така: куди кріпити прикраси? Звичайно, перш за все на освітлювальні прилади. У разі якщо в класі навісну стелю типу "Армстронг", то щось можна зачепити за алюмінієвий каркас, але подібний стелю є далеко не скрізь.

Гірлянди та інші прикраси, які ви вирішите повісити на стелю, повинні бути досить легкими. Кріплення освітлювальних приладів і підвісної стелі і так несуть певне навантаження, і їх запас міцності не безмежний. Ну і дивіться, щоб гірлянди, звисаючи, не заважали пересуватися по класу. На цьому, мабуть, можна і завершити поради про те, як прикрасити клас на Новий рік своїми руками. І не забувайте, що свята проходять, а дітям в даному приміщенні ще вчитися, а значить, всі прикраси повинні без проблем зніматися, не залишаючи слідів.