Як обдурити кавовий автомат?

Як обдурити кавовий автомат?

"Вендингові хакери" придумали безліч способів злому кавових автоматів. Але операторам все вони давно відомі. А новачкам, хто недавно відкрив бізнес по реалізації товарів за допомогою вендинг-машин, буде корисно дізнатися, як обдурити кавовий автомат. Поінформованість дозволить підвищити безпеку обладнання і попередити невеликі, але важливі для початківця бізнесмена фінансові втрати.

Зміст статті

  • 5 способів обдурити вендинг-апарат
  • Як дізнатися код оператора?

5 способів обдурити вендинг-апарат

  1. По кутах з одного боку 50- (або 100) рублевої купюри приклеюються 2 смужки скотчу довжиною 12 см, згинаються навпіл і приклеюються з протилежного боку, таким чином, щоб вийшли 2 лямки по 6 см. Крізь в процесі петлі протягується паличка. В автомат вставляється це пристосування, дотримується, а після закінчення сканування купюри акуратно витягується. У підсумку - шахрай і кави отримав, і грошей не витратив.
  2. Готується монета номіналом 5 рублів, в ній просверливается дірочка невеликого діаметру, в яку протягується тонка волосінь і кінці зав'язуються. Гроші кидаються в автомат, який підраховує монетку. Потім дуже плавно 5 рублів дістаються за допомогою волосіні. Операція повторюється, поки не набереться потрібна для покупки сума.Але цей спосіб не є актуальним для монетоприймачів, що працюють на вагу, де відразу після перевірки монети упорядковано відповідно до тубам для видачі здачі.
  3. В монетоприемник кидається 1 рубль і натискається кнопка для повернення грошей. Ця процедура повторюється 7-8 разів, після чого вендинг-машина прийме монету і засвітяться всі кнопки. Можна вибирати будь-який напій всього за 1 рубль.
  4. Після того як апарат забрав гроші, його шнур живлення висмикується з розетки. Після закінчення приблизно 1 хв. знову підключається до мережі. Гроші він повинен повернути, але до того ж ще й каву налити.
  5. Купюра будь-якої гідності розрізається на 2 частини. З найбільш підходящою по щільності паперу вирізується "фальшивка" ідентичного з банкнотою розміру. До неї приклеюється скотчем справжня половина купюри. В автомат її слід вносити "справжньою" стороною. Вендінг-машина вважає водяні знаки, а другу половину перевіряти не буде.
до змісту ↑

Як дізнатися код оператора?

Практично у кожного вендинг-автомата є спеціальний код, який використовується при його обслуговуванні. Але знають його лише власники, оператори і техніки, оскільки після завантаження інгредієнтів їм необхідно перевірити функціональність обладнання. У більшості випадків даний код набирається трьома кнопками (позначають вибір напою) на панелі.

Щоб обдурити кавовий автомат, потрібно всього-то вгадати такі кнопки, розміщені поблизу один від одного (для зручності оператора). Тобто потрібно методом підбору визначити, які кнопки натискати. Для цього буде потрібно трохи часу, але зусилля будуть виправдані - апарат видасть чашку безкоштовного напою.

В залежності від модифікації автомата або його складових елементів вищеописані дії можуть і не увінчатися успіхом.Ніхто не хоче бути обдуреним, а технічний прогрес сприяє появі все більш серйозних методів захисту від "кавових хакерів".

Також подібні махінації не є законними, а людини, що намагається обдурити вендинг-машину, рано чи пізно спіймають. Тому краще утриматися від подібних вчинків.