Як створити свій клан в world of Tanks (WoT)?

Як створити свій клан в World of Tanks (WoT)?

В кінці грудня 2014 року в "Світі танків" завершується третій етап Третьою кампанії під назвою "Загибель імперії". За підсумками кампанії кланам, які пробилися в топ-50, нарахують золото у внутрішньоклановий казну, а гравці, які посіли 1-30000 місце в "Алеї слави" по заробленим очками, отримають нову унікальну техніку - радянський танк "Об'єкт 907". За бажанням гравця в якості призу може бути нарахований німецький "тапколев" VK 72. 01 (K) або американський далекозоре середній танк М60. Для отримання даних подарункових танків потрібно взяти участь в битвах на Глобальній карті, але при цьому гравець повинен бути обов'язково в клані. Вас не беруть в клан? Створіть свій власний співтовариство, наберіть гравців і почніть перемагати на "Глобалке"! Як створити свій клан в World of Tanks?

Для початку варто сказати, що створення клану - це платна опція. Вартість створення клану в "Світі танків" становить 2500 золота, або приблизно 500 рублів. Але так як Голда прив'язана до долара, то ціна створення може змінюватися. Перш ніж зареєструвати власну спільноту гравців, придумайте йому ім'я і поповните ігровий аккаунт золотом.

Інструкція по створенню клану в WoT

Відкрийте офіційний сайт "Світу танків" // worldoftanks. ru і авторизуйтесь на серверах компанії "Варгеймінг", клікнувши на посилання "Увійти". Після авторизації в верхньому барі натисніть кнопку "Поповнити рахунок".

натисніть на картинку для збільшення

На сторінці преміум-магазину виберіть вкладку "2. 500 золота".Якщо вам потрібно більше голди (завантаження емблеми, покупка слотів, розширення казарми), то клікніть на вкладку "Будь-яка кількість" і вкажіть бажану кількість золота. Сайт автоматично розрахує вартість згідно поточним курсом долара.

натисніть на картинку для збільшення

Вкажіть бажаний спосіб оплати зі списку. Найпростіше поповнити свій ігровий баланс через QIWI-гаманець.

натисніть на картинку для збільшення

Завершіть оплату і поверніться на офіційний сайт WoT. Клацніть по своєму нікнейм у верхній частині сайту і натисніть посилання "Клани".

На спеціальному порталі для клановіков перейдіть за посиланням "Створити клан".

натисніть на картинку для збільшення

Введіть назву клану, теги, девіз і опис спільноти. Після натискання кнопки "Створити клан" з вашого балансу спишеться 2500 золота, а ви станете командиром клану.

натисніть на картинку для збільшення

Врахуйте, що в "Світі танків" створено величезну кількість кланів. Обраний ім'я може збігтися з назвою вже існуючого спільноти. В цьому випадку вам доведеться дати іншу назву клану.

У командира клану є весь набір повноважень і функцій, при цьому тільки він має право розпустити клан. У старшого офіцера - практично ті ж повноваження, але він не може призначати командира і розпускати співтовариство. Скарбником клану вважається офіцер постачання, а офіцер з рекрутингу відповідальний за набір нових гравців.

З появою нового режиму "Укріпрайони" в кланах виникли нові посади:

  • бойовий офіцер, який створює кімнату для вилазок в укріпрайону;
  • штабний офіцер, відповідальний за вилазки;
  • офіцер розвідки, який переглядає нову карту в "зміцнити".

Тепер ви знайомі з тим, як створити свій клан в WoT.Варто уточнити, що кількість гравців, які можуть вступити в клан, обмежена лімітом в 100 місць. Якщо ви набираєте учасників спільноти для веселощів, укріпрайонів і командних боїв, то варто знизити вимоги до статистики, відсоткам перемог і ККД. Якщо ж вас цікавлять висадки на Глобальну карту, то обов'язково варто набирати в клан досвідчених скіллованних гравців. Правда, серед "статистів" знайдеться багато "Твінкі" - гравців, які зареєстрували другі акаунти.

Створюйте власний клан, беріть участь в вилазках і висадки на Глобальній карті і, можливо, ваш клан зможе посісти перше місце в новому "Рейтингу кланів".