Як створити взвод в world of Tanks (WoT)?

Як створити взвод в World of Tanks (WoT)?

Кількість гравців "Мира танков" давно вже перевалило за кілька мільйонів. Розробники з патча в патч намагаються привнести в гру різноманітність, але поки у них це погано виходить. Режим "Протистояння" після декількох апдейтів "вирізали" з гри, так як балансер створював такі команди, що було страшно йти в бій. Історичний режим бою також "відчуває" певні труднощі, бо задумка розробників реалізована не до кінця. А ось режим гри у взводі процвітає, і все більше і більше гравців вважають за краще "нагинати рандом" у взводі з двох-трьох чоловік. Як створити взвод в World of Tanks? Які танки вибрати для взводу?

Створити взвод з 2-3 гравців досить просто. До патча 8. 5 створювати взвод для колективної гри могли тільки власники преміум-акаунтів. Розробники пішли на поступки користувачам і дали дозвіл на створення взводів усіма гравцями незалежно від типу облікового запису. Якщо ж ви хочете пограти учотирьох або вп'ятьох, то тоді для вас підійде режим "Командний бій", який має деякі обмеження.

По-перше, в боях можуть брати участь тільки 7 гравців, в той час як в випадкових боях задіяні до 15 гравців в команді. По-друге, для бою можна використовувати тільки техніку до 8 рівня включно.По-третє, загальний рівень танків команди обмежений. Так, наприклад, в бою можуть взяти участь 5 восьмирівневого танків плюс два танка першого рівня або сім Шестирівневий машин.

Створення взводу

Отже, перейдемо до питання, як створити взвод в WoT. Насамперед відкриваємо клієнт і авторізуемся. Потім під кнопкою "В бій" вибираємо режим "Взвод".

натисніть на картинку для збільшення

Після вибору режиму відкриється два віконця. Віконце зліва ( "Запросити у взвод") призначено для запрошення у взвод гравців. Віконце справа ( "Взвод") "регулює" стан взводу.

натисніть на картинку для збільшення

Щоб запросити гравця, потрібно вибрати його нік, натиснути ">" і клікнути на кнопку "Запросити".

натисніть на картинку для збільшення

Через кілька секунд гравцеві прийде запрошення вступити у взвод. Йому потрібно буде тільки прийняти його. Коли гравець прийме запрошення, він з'явиться в списку, а навпаки його ника виникне зелена галочка. Вам залишиться лише вибрати танк, натиснути кнопку "Готовий" і кинутися в бій.

натисніть на картинку для збільшення

Кілька патчів назад відправитися в складі взводу одному в бій не представлялося можливим. Доводилося розформовувати взвод і починати гру. На даний момент все стало набагато простіше. Якщо ваш друг запізнюється або довго не приймає запрошення, то ви можете відправитися в бій поодинці, не чекаючи прийняття запрошення і не розпускаючи взвод.

Якщо ж потрібно розформувати взвод, то потрібно клікнути по спеціальній кнопці "Розпустити".

натисніть на картинку для збільшення

Правда, до створення взводу варто ставитися серйозно, так як часто низькорівневі машини у взводі потрапляють до 10 рівнями.Всьому виною балансний вага танка. Якщо ви не бажаєте бачити в бою Мауса десятого рівня, катаючись на танку п'ятого лівіла, то не створюйте взводи з легкими танками 5-7 рівня. У них високий балансний вага і їх частіше кидає в бій проти "десяток".

При створенні взводу обов'язково враховуйте типи танків. Не варто виїжджати в бій на "різношерстої" техніці - важкий танк + пт-сау + легкий танк. Взводи повинні створюватися з розумом, щоб "нагинати" рандом. Наприклад, взвод з трьох однакових танків набагато краще:

  • три легких танка дадуть можливість команді знищити противника ще на підході завдяки світлу;
  • трьома артилерії легко знищувати цілі по маркерами (одна арту гуслі танк ворога, дві інші добивають);
  • трьома тяжами у взводі можна продавлювати певний напрям. Наприклад, взвод з трьох AMX 50 100 Всі здатний затягнути будь-який бій, так як з втратою в 5400 одиниць з трьох барабанів не впорається ніякої танк в грі.

Звичайно, ніхто не заважає вам створити взвод за схемою "дві арти + світляк", "арту + 2 середні танки" або "дві пт-сау + середній танк". Головне, щоб у взводі були танки одного рівня (світляки не береться до уваги). Причому важливо, як ви будете вести себе в бою. Нерідко неузгоджені дії взводу призводять до програшу команди. Адже взводи створюються в більшості випадків для підняття статистики на певному танку або загального ККД.

Хочете дізнатися більше про створення взводу? Подивіться цей відеоролик.