Як підключити wi-Fi на ноутбуці?

Як підключити Wi-Fi на ноутбуці?

Завдяки потужності стаціонарного комп'ютера і мобільності ноутбук став популярним портативним пристроєм в усьому світі. Практично всі моделі портативних комп'ютерів, планшетів і смартфонів обладнані чіпом Wi-Fi. Бездротові мережі увійшли в наше життя так само стрімко, як і інтернет. Якщо у вашому ноутбуці є вайфай-модуль, то ви можете насолодитися усіма принадами бездротового інтернету. Але для початку потрібно розібратися в тому, як підключити Wi-Fi на ноутбуці.

Для того щоб підключитися до бездротового інтернету, вам буде потрібно ноутбук з вбудованим або зовнішнім вайфай-модулем, а також точка доступу Wi-Fi. Ви можете скористатися безкоштовними хотспотами вашого міста або купити спеціальний Wi-Fi-роутер.

Насамперед переконайтеся в тому, що в вашому ноутбуці є Wi-Fi. Огляньте корпус ноутбука на предмет додаткових кнопок і перемикачів. Як правило, поруч з такими кнопками є значок антени і напис "On / Off".

Нерідко активувати вайфай на ноутбуці можна за допомогою спеціальної клавіші або поєднання клавіш Fn + F2-F5. Огляньте верхній ряд кнопок клавіатури і знайдіть серед них клавішу з піктограмою "антени".

натисніть на картинку для збільшення

Втім, з'ясувати наявність бездротового модуля в ноутбуці можна за допомогою інструкції до ноутбука або завдяки читанню характеристик на сайті виробника.

Якщо після натискання кнопки активації вайфай нічого не сталося, значить, адаптер відключений в системі примусово. Відкрийте меню "Пуск", клікніть по "Панелі управління" і в списку виберіть пункт "Центр управління мережами і загальним доступом".

натисніть на картинку для збільшення

В лівій колонці "Центру управління мережами" клікніть по пункту "Управління бездротовими мережами". Двічі натисніть на пункт "Бездротове підключення до мережі", щоб активувати модуль.

натисніть на картинку для збільшення

Тепер ваш модуль Wi-Fi готовий до прийому сигналу. Щоб підключити Wi-Fi на ноутбуці, потрібно лише створити точку доступу до інтернету на якомусь пристрої. Якщо у вашій квартирі є стаціонарний телефон або оптоволоконний провідний інтернет, ви можете придбати спеціальний Wi-Fi-роутер і використовувати його в якості точки доступу до бездротової мережі.

Втім, не обов'язково купувати роутер, якщо у вас є смартфон або планшет з Wi-Fi на борту. Як правило, Android-смартфони мають функцію "Режим модема". Таким чином, смартфон можна використовувати в якості точки доступу. Відкрийте настройки планшета / смартфона, перейдіть у вкладку "Бездротові мережі" і активуйте режим модему. Встановіть пароль на бездротову мережу і підключіться з ноутбука до створеної вами мережі.

натисніть на картинку для збільшення

Якщо після описаних вище дій ноутбук так і не підключився до бездротової мережі, поновіть драйвера для Wi-Fi-адаптера через "Диспетчер пристроїв".