Як підключити планшет до телевізора?

Як підключити планшет до телевізора?

Після появи iPad від Apple на комп'ютерному ринку світ планшетів перекинувся з ніг на голову. Колись планшети використовувалися лише бізнесменами, а зараз вони є практично у кожного. Планшетні ПК успішно витіснили з ринку нетбуки. Можливо, незабаром "розумні таблетки" з великими діагоналями розберуться і з ноутбуками. Початок вже покладено ... Вихід "трансформерів" від Asus дав зрозуміти виробникам, що деякі користувачі готові розлучитися з ноутбуком заради такого мобільного рішення. Але одне питання не дає користувачам планшетников спокою. Як підключити планшет до телевізора?

Всьому виною те, що нинішні ЖК-телевізори настільки "порозумнішали", що дозволяють серфить інтернет прямо на телевізорі, переглядати ролики з Мережі, грати в ігри з планшета. Та й до того ж набагато простіше дивитися фотографії, зняті на планшетник, на великому екрані телевізора. Розробники планшетів не відстають за модою на "розумні телевізори" і оснащують свої пристрої спеціальними інтерфейсами для підключення до телевізора.

У зв'язку з цим підключити планшетник до телевізора досить просто. Зробити це можна трьома різними способами:

Зміст статті

  • USB-кабель
  • HDMI-підключення
  • Підключення по Wi-Fi

USB-кабель

Почнемо з самого простого способу - підключення за допомогою USB-кабелю, який є в комплекті з будь-яким планшетом.У телевізорі повинен бути USB-інтерфейс. Підключений по USB планшет визначиться як звичайний флеш-накопичувач, що дозволить переглядати файлову систему планшетника на телевізорі. Завдяки цьому ви зможете відкрити будь-які фотографії, музику або відеоролики. Крім того, у такий спосіб можна підключити планшет до DVD-плеєра з USB-входом.

натисніть на картинку для збільшення

до змісту ↑

HDMI-підключення

На всіх сучасних телевізорах є стандартний інтерфейс підключення додаткового обладнання HDMI, який прийшов на зміну колись популярним "тюльпанів" . HDMI "поєднує" в собі аудіо- та відеопередачі сигналу. Підключивши планшетник за HDMI, можна спокійно переглядати відео прямо з планшета.

натисніть на картинку для збільшення

Але для підключення потрібен спеціальний кабель і наявність роз'єму HDMI на планшеті. Але так як нинішні девайси піддаються тенденції зменшення товщини, розробники придумали "зменшену" версію інтерфейсу miniHDMI, яка і вбудовується в більшість планшетів.

натисніть на картинку для збільшення

Топові версії планшетів оснащені так званим MHL-інтерфейсом, який об'єднує в собі одночасно USB і HDMI. По-перше, істотно економиться місце на ребрах планшета, що дозволяє робити його тонше, а по-друге, при підключенні до телевізора можна одночасно заряджати планшет і передавати дані. Але, щоб підключити планшет з MHL-інтерфейсом, потрібен спеціальний перехідник.

натисніть на картинку для збільшення

до змісту ↑

Підключення по Wi-Fi

Якщо ваш телевізор обладнаний Wi-Fi-модулем, то немає нічого простішого, ніж підключити планшетник до телевізора по бездротовій мережі.Практично в кожен планшет вбудований Wi-Fi-модуль, чого не скажеш про нинішніх телевізорах. Якщо вам пощастило з телевізором, то включаєте на обох пристроях вай-фай і створюєте сполучення по типу Bluetooth. Правда, щоб передати зображення на РК-телевізор, доведеться завантажити спеціальний додаток з Маркета від виробника вашого ТВ. Але якщо обидва пристрої підтримують Wi-Fi Direct, то програма не буде потрібно.

Сподіваємося, тепер у вас не виникне питання, як можна підключити планшет до телевізора. Будь-який з цих кабелів без проблем можна придбати в комп'ютерному магазині, а характеристики і інтерфейси вашого телевізора або планшета нескладно дізнатися з інтернету або інструкції.