Як підключити інтернет до комп'ютера?

Як підключити інтернет до комп'ютера?

Інтернет так стрімко увійшов в наше повсякденне життя, що зараз складно уявити роботу комп'ютера без підключення до інтернету. Для більшості людей комп'ютер без інтернету не представляє користі, так як за допомогою Мережі можна отримати свіжу інформацію, купити товари, розплатитися за будь-які послуги. Правда, з розвитком мобільних технологій все більше і більше користувачів віддають перевагу серфить інтернет на планшеті або смартфоні. Але це в основному стосується молоді, бо доросле покоління продовжує користуватися інтернетом "по-старому", з настільного комп'ютера. Як підключити інтернет до комп'ютера?

Зміст статті

  • Підключення до Мережі через 3G-модем
  • Використання телефонної лінії і спеціального ADSL-модему
  • Підключення до інтернету через оптоволоконні мережі
  • Доступ до Мережі за допомогою супутникового інтернету

Інтернет - це "живий" організм, що складається з мільйонів сайтів. Він щодня розвивається, а швидкості доступу в Мережу постійно поліпшуються. Так, в деяких містах Росії вже з'явився 4G, а оптоволоконні мережі дійшли до маленьких селищ. Користувачам залишається лише вибрати спосіб приєднання до інтернету. У наш час підключити інтернет до комп'ютера за допомогою таких дій:

  • під'єднання до Мережі через 3G-модем;
  • використання телефонної лінії і спеціального ADSL-модему;
  • підключення до інтернету через оптоволоконні мережі;
  • доступ в Мережу за допомогою супутникового інтернету.

Підключення до Мережі через 3G-модем

Даний спосіб є найпоширенішим, так як отримати доступ в Мережу через звичайний 3G-USB-модем досить просто. Досить вставити 3G-модем в USB-порт комп'ютера і встановити спеціальну програму, яка вшита в модем. Після чого в інтерфейсі встановленої програми буде потрібно натиснути кнопку "Підключити". У USB-модем вставляється звичайна сім-карта, до якої прив'язаний абонентський номер. Оплачуються послуги інтернету безпосередньо оператору.

Але 3G-модем підійде не для всіх користувачів, так як до важкодоступних районів 3G-зв'язок ще не добралася. Внаслідок чого, якщо ви вибрали 3G-модем як спосіб підключення до Мережі, упевніться в якісному прийомі сигналу, а потім вже купуйте прилад. Зробити це простіше простого: сьогодні у кожного з нас є мобільник з можливістю виходу в інтернет. Перевірте якість інтернету на телефоні, а потім вже купуйте модем від оператора. До слова, ви можете купити універсальний USB-модем, в який можна вставити будь-яку сім-карту.

До того ж якщо в вашому телефоні є підтримка 3G, ви можете не витрачатися на покупку USB-модема, а підключити інтернет через телефон до комп'ютера. Наприклад, операційна система Android дозволяє перевести телефон в режим модему. Залишиться лише підключити телефон кабелем до комп'ютера і користуватися інтернетом.

до змісту ↑

Використання телефонної лінії і спеціального ADSL-модему

У вашій квартирі або в будинку є стаціонарний телефон? Ви можете використовувати його для доступу в інтернет. Для цього вам буде потрібно звернутися до відділення "Ростелекома" і оплатити послуги підключення до інтернету.Після оплати придбайте спеціальний ADSL-модем та підключіть його до телефонної лінії. Схема підключення модему представлена ​​на наступному зображенні:

натисніть на картинку для збільшення

Якщо у вашому розпорядженні є ще кілька пристроїв з модулем Wi-Fi на борту, то купіть модем з вайфай точкою доступу (з антеною на задній частині корпусу) . Такий модем зможе одночасно роздавати інтернет на кілька пристроїв, а ви заощадите значну суму на інтернеті.

натисніть на картинку для збільшення

до змісту ↑

Підключення до інтернету через оптоволоконні мережі

Оптоволоконний, або провідний, інтернет за останні роки в Росії бурхливо розвивається. Згідно з указом президента РФ в кожне село і село компанія "Ростелеком" повинна простягнути оптоволоконні мережі. Як правило, швидкість інтернету в "оптиці" хороша, а абонентська плата цілком порівнянна з цінами на ADSL-інтернет. Щоб підключити провідний інтернет, вам також буде потрібно звернутися в "Ростелеком" і укласти з ними договір на надання послуг зв'язку. Фахівці компанії проведуть кабель в ваш будинок. Вам залишиться лише підключити його до комп'ютера.

до змісту ↑

Доступ до Мережі за допомогою супутникового інтернету

Даний спосіб отримання доступу в інтернет підійде для користувачів, які проживають у важкодоступних районах, де немає можливості використовувати 3G-модем або провідний інтернет. Супутниковий інтернет завжди відрізнявся високою ціною і непоганою швидкістю. Для його підключення потрібно придбати дороге устаткування: супутникову антену і модем, а також конвертер для перетворення сигналів. Із супутниковим інтернетом ви зможете серфить Мережа навіть в глухій тайзі, так як при передачі сигналу використовуються навколоземні супутники, а не базові станції.

натисніть на картинку для збільшення

Безсумнівно, інтернет єдиний, але способи підключення до нього кожен вибирає сам. І якщо ви все ще не визначилися зі способом, то зверніться до сусідів і знайомих, які вже користуються інтернетом. Від них ви отримаєте всю достовірну інформацію про якість зв'язку і цінах на підключення.