Як підключити навушники до комп'ютера?

Як підключити навушники до комп'ютера?

Перші навушники з'явилися ще в XIX столітті. За пару століть даний пристрій зазнало безліч змін, як в конструкції, так і в способі підключення. З поширенням Bluetooth з'явилися бездротові навушники, а все більше виробників стали приділяти увагу ігровим навушників, які відрізняються багатим функціоналом і високою ціною. Цей пристрій можна підключити до комп'ютерів і ноутбуків, смартфонів і планшетів, телевізорів і плеєрів. На даний момент стандартним типом сполучного роз'єму є 3, 5-міліметровий mini-jack, але нові ігрові навушники підтримують підключення через USB-інтерфейс. Як підключити навушники до комп'ютера?

Навушники створені не тільки для персонального прослуховування музики. Наприклад, навушники з мікрофоном можуть стати в нагоді при розмовах в Скайпі або в ігровому чаті. Але не всі користувачі знають, як правильно їх підключити.

Зазвичай навушники мають всього один штекер для підключення - 3, 5-міліметровий міні-джек зеленого кольору. Якщо в навушниках є вбудований мікрофон, то в парі з ним буде ще один міні-джек рожевого кольору.

Тепер вам варто поглянути на системний блок свого комп'ютера. Зазвичай на передній панелі корпусу є USB-виходи і входи для підключення мікрофону і навушників. Якщо на передній панелі нічого немає, то вам доведеться підключити навушники через звукову карту на задній частині системного блоку.

З'єднайте зелений штекер із зеленим входом, а рожевий - з рожевим. У всіх комп'ютерах здавна застосовується така схема кольорів, завдяки чому помилитися при підключенні навушників до комп'ютера просто неможливо. Якщо ж ви придбали навушники з USB-роз'ємом, то вам достатньо підключити їх до будь-якого USB-входу на комп'ютері.

На нових ноутбуках відсутня вхід для підключення мікрофона. Він спарений з роз'ємом для навушників. Внаслідок чого для підключення навушників досить лише скористатися "зеленим міні-джек".

Підключити навушники до комп'ютера не складно, але нерідко після підключення виникають проблеми з відтворенням звуку. Якщо в навушниках немає звуку, то для початку переконайтеся в тому, що вони дійсно працюють. Підключіть їх до плеєра або смартфону для перевірки відтворення звуку. Якщо з навушниками все в порядку, то подивіться, чи не відключений чи звук в Windows і встановлена ​​в мікшері нормальна гучність.

натисніть на картинку для збільшення

Як правило, навушники, оснащені мікрофоном, мають регулятор гучності. Покрутіть коліщатко, щоб збільшити гучність звуку в навушниках.

Втім, проблеми можуть виникнути через відсутність драйверів до звукової карти. Відкрийте "Диспетчер пристроїв" через "Панель управління" і розкрийте вкладку "Звукові пристрої". Якщо поруч з вищевказаними пристроями немає знаків оклику, значить, з драйверами все в порядку. В іншому випадку клікніть на пристрої з жовтим знаком оклику правою кнопкою миші і виберіть пункт "Оновити драйвера".

натисніть на картинку для збільшення

Для підключення бездротових навушників вам буде потрібно наявність Bluetooth на комп'ютері.У ноутбуках середнього і вищого класу "синєзуб" встановлено за замовчуванням. Власники настільних комп'ютерів і ноутбуків без даного чіпа можуть придбати спеціальний Bluetooth-адаптер, який підключається через USB-роз'єм і дозволяє приймати / віддавати сигнал.

Після підключення адаптера потрібно підключити бездротові навушники до комп'ютера в режимі сполучення.

Вартість навушників варіює від 100 рублів до декількох тисяч доларів. Але пам'ятайте, що не варто економити на своєму здоров'ї, купуючи незручний і неякісний аксесуар.