Як придумати підпис?

Як придумати підпис?

Перевага створення підпису полягає в тому, що кожна людина має право сам вирішувати, якою вона буде. Але поставитися до цієї справи слід з усією відповідальністю. "Автограф" повинен бути і гарним, і відображає індивідуальність. Крім того, треба не помилитися з його розміром і рівнем складності. Адже простеньку коротку підпис буде легко підробити, а мудровану - набридне виводити, особливо якщо робити це доводиться часто. Як придумати підпис, що відповідає всім перерахованим вимогам? Спиратися потрібно на наступне.

Зміст статті

  • Основа підпису
  • Стилі і прикраси
  • Підпис і характер

Основа підпису

Те, що в "індивідуальній друку" повинні міститися іменні складові, незаперечно . Адже якісь бездушні символи нічого не розкажуть про саму людину. Можна розписуватися тільки прізвищем. Вона береться цілком або використовується її фрагмент. Іноді підпис починається з двох заголовних букв, які відкривають ім'я і прізвище, а до них приєднується ряд малих.

Якщо немає бажання демонструвати в підпису своє прізвище або в подальшому передбачається її зміна, наприклад при заміжжі, допустимо вчинити по-іншому. Спочатку ставиться буква імені, а потім слід частина батькові - його заголовна і кілька малих літер. Втім, і тільки два ініціал, доповнені елегантною карлючкою, часто виглядають досить непогано.

Красиве поєднання можна скласти, якщо взяти потроху від імені, по батькові та прізвища. Але який конкретно вид матиме підпис, вийде дізнатися, тільки поекспериментувавши - граючи з буквами, відводячи їм різні позиції.

до змісту ↑

Стилі і прикраси

Не знаючи, яку підпис придумати, варто зосередитися на таких нюансах, як форма всієї комбінації, варіанти написання букв, наявність доповнюють деталей. Примірявши на себе роль вправного каліграфа, можна проробляти на аркуші паперу найнеймовірніші трюки.

Наприклад, красиво виглядатимуть поєднання "буква в букву" або кілька малих символів всередині заголовного. Верхній елемент букв "Г", "Т" і подібних послужить відмінною "шапочкою" для всіх інших знаків. А нижню частину "у", "д" ... можна написати дуже оригінально. Ще пара ефектних прийомів - перехід букв один в одного і суміщення суміжних елементів в один. Додатково до всього, не забороняється прикрашати букви завитками.

Застосовуються також різноманітні підкреслення. Вони можуть бути у вигляді прямої або звивистої лінії, зигзага ... А домогтися царственого, офіційного вигляду підпису можна, обхопивши її петлею.

до змісту ↑

Підпис і характер

Придумане буквене поєднання дозволить розкрити перед оточуючими власні особистісні якості. Крім того, якісь елементи будуть самі напрошуватися зайняти своє місце в розпису, оскільки на манеру писати впливають і умови життя, і біологічні особливості людини.

Так, у оптимістів підпис сама собою повзе вгору, в той час як песимісти схильні не тільки "вішати ніс", але і відводити вниз кінець підпису. Довгий ряд знаків не лінь виводити посидючим, розміреним людям.А ті, кому властиві поспіх і прагнення швидше вхопити суть справи, люблять обходитися мінімальною кількістю символів. Втім, нерідко коротка підпис є рятівною для людини, яка зобов'язана часто зображати її на папері за родом своєї діяльності.

Дрібний почерк в підпису характеризує її власника як людину раціонального та навіть схильного до скупості. Великі букви відображають мрійливість, деяку наївність і разом з тим прагнення до незалежності. Про великодушність кажуть округлі літери. А якщо підпис виглядає незграбною, швидше за все, її господареві властиві прямолінійність, різкість, схильність до верховодство.

Рано чи пізно питанням, яку підпис можна придумати, доводиться шукати відповіді кожному. Не виняток становлять і знаменитості. З огляду на, що їх автограф володіє найбільшою значущістю, такі люди просто не можуть поставитися недобросовісно до його твору. Тому дуже корисно запозичити якісь елементи саме з підписів відомих людей. І хто знає, може бути, одного разу роздавати направо і наліво автографи доведеться і самому!