Як з'єднати дві фотографії в одну

Як з'єднати дві фотографії в одну

Практично кожен початківець "фоторедактор" пробував створювати колажі. Будь-колаж починається з самого простого дії - поєднання двох фотографій в одну. Причому професіонал може зробити це за пару хвилин, а звичайному користувачеві доведеться витратити на створення колажу кілька годин дорогоцінного часу. Але всьому потрібно вчитися, адже кожен професіонал колись був таким же новачком. Насамперед перейдемо до питання, як поєднати дві фотографії в одну.

Власне кажучи, в з'єднанні двох фотографій немає нічого складного. З'єднати дві фотки можна як стандартним Paint, так і потужним фоторедактором. Втім, можна скористатися спеціальним сервісом або онлайн-фотошопом.

Зміст статті

  • Онлайн-сервіси
  • З'єднання фоток за допомогою фоторедактора

Онлайн-сервіси

Щоб з'єднати дві фотографії в одну онлайн-сервісом, потрібно відкрити в браузері сайт // croper. ru / join. Даний онлайн-сервіс дозволяє склеювати фотографії прямо в браузері, не встановлюючи ніяких програм. Для коректної роботи сервісу краще використовувати Google Chrome.

Читаємо інформацію про можливості сервісу і проходимо по посиланню "завантажте файли".

натисніть на картинку для збільшення

Після чого по черзі завантажуємо на сервіс дві фотографії, які потрібно склеїти.

натисніть на картинку для збільшення

Завантажені фотографії будуть виникати у верхній частині сторінки. Кількома по черзі на обидві фотографії. Вони перемістяться з категорії "файли" в категорію "обрані". Зліва внизу відображені способи склеювання фоток: по вертикалі або по горизонталі.

натисніть на картинку для збільшення

Натискаємо на потрібний нам спосіб і чекаємо завантаження склеєної фотографії. У браузері відобразиться склеєна фотографія. Для продовження роботи натискаємо на посилання "Прийняти".

натисніть на картинку для збільшення

В новому вікні вибираємо вкладку "Файли" і переходимо по посиланню "Зберегти на диск".

натисніть на картинку для збільшення

Скачиваем готову склеєну фотографію за посиланням "Завантажити файл".

Принципи роботи всіх сервісів по роботі з фотографіями однакові. Але Кропер хороший тим, що не вимагає реєстрації на проекті.

до змісту ↑

З'єднання фоток за допомогою фоторедактора

Більшість звичайних користувачів знають тільки про існування Фотошопа. Але є купа інших фоторедакторів, серед яких виділяється Paint. Net. Розроблена на базі звичайного Paint, модифікація являє собою відмінний фоторедактор для початківців. Розібратися в Paint. Net зможе практично будь-який користувач, а російськомовний інтерфейс дозволить швидше освоїти ази фотомонтажу.

З'єднати дві фотографії в одну в Фотошопі або в іншій програмі так само просто, як і в випадку з онлайн-сервісом. Викачуємо модифікацію Paint і встановлюємо на комп'ютер.

Вибираємо дві фотографії, які потрібно об'єднати, і натискаємо на одній з них правою кнопкою миші.У контекстному меню переходимо по вкладці "Відкрити за допомогою" і натискаємо Paint. Net.

натисніть на картинку для збільшення

У відкритому фоторедакторі переходимо по вкладці "Зображення" і тиснемо "Розмір полотна".

натисніть на картинку для збільшення

Відкриється нове вікно, в якому потрібно задати розміри нового зображення і напрямок, в якому буде розширюватися полотно. У разі, представленому на зображенні знизу, друга фотографія буде розташована праворуч по горизонталі.

натисніть на картинку для збільшення

Якщо дві фотографії однакового розміру, то варто збільшити лише ширину знімка вдвічі. Забиваємо нову цифру в віконце "Ширина" та натискаємо "ОК".

Редактор збільшить ширину полотна, і в правій частині відкритого зображення з'явиться "порожній простір", яке і потрібно буде заповнити другий фотографією.

натисніть на картинку для збільшення

Перетаскуємо другу фотографію у відкритий редактор і після питання, що робити з новою картинкою, натискаємо "Додати шар".

Після чого вибираємо на панелі інструментів "Переміщення обраної області" (синя стрілка з плюсом).

натисніть на картинку для збільшення

Перетаскуємо друге зображення направо, заповнюючи другий картинкою порожній простір.

натисніть на картинку для збільшення

Залишається тільки зберегти склеєну фотографію. Натискаємо вгорі вкладку "Файл" і вибираємо "Зберегти". Зберігаємо зображення в будь-який зручний для нас місце, при цьому вказавши в якості типу файлу JPG.

натисніть на картинку для збільшення

Вітаємо, склеювання фотки за допомогою фоторедактора успішно завершено!

Який вибрати спосіб - залежить від вас і ваших умінь. Але пам'ятайте: чим менше Мережа знає про вас, тим краще!