Як поєднати дві фотографії в Фотошопі

Як поєднати дві фотографії в Фотошопі

Одним з найпростіших і в той же час досить ефектних прийомів в Фотошопі є злиття зображень в одній картинці. Причому багато починаючі користувачі цієї знаменитої програми, дивлячись на кінцевий результат такої операції, навіть гадки не мають, як поєднати дві фотографії в Фотошопі, і думають, що мають справу зі складним колажем. Постараємося розвіяти подібне оману.

Зміст статті

  • Підготовка
  • Сам процес

Підготовка

Запускаємо Фотошоп. Прямуємо давно второваною доріжкою в "Файл> Відкрити" і вантажимо заздалегідь підготовлені зображення.

Їх може бути кілька штук, але не менше двох.

Бажано, щоб зображення були одного розміру, це позбавить від зайвих рухів тіла по підгонці однієї картинки під іншу.

до змісту ↑

Сам процес

Натискаємо клавішу "V", викликаючи інструмент "Переміщення". Захоплюємо їм одну картинку і перетягуємо її на іншу.

При цьому центруємо їх, щоб кордони збіглися. Отримуємо ось таку загальну картину:

Виділяємо верхній шар і знаходимо в нижній частині палітри шарів ось такий значок:. Клацаємо на ньому, виконуючи команду "Додати шар-маску".

За замовчуванням в Фотошопі встановлений білий колір. Якщо ми хочемо поміняти його на чорний, то натискаємо "Х". Зазвичай це робиться перед застосуванням чорно-білого градієнта.

Далі вибираємо на панелі інструментів значок градієнта ( "G") і приступаємо до основного дії.

Клацаємо на значку маски, щоб її активувати, і проводимо курсором від центру фотографії зліва направо. В результаті отримуємо ефект злитих фотографій. До речі, можна дуже багато експериментувати з кількістю фотографій, напрямком і довжиною градієнта, отримуючи дивовижні комбінації.

Тепер зберігаємо наш труд: "Файл> Відкрити> Зберегти як". Тут вибираємо потрібний нам формат (у нас це JPEG):

В наступному вікні виставляємо всі, як на скріншоті, і даємо добро, клацаючи на ОК.

Як бачимо, даний на перший погляд складний трюк на ділі простий і невигадливий. Тепер ви самі можете пояснити будь-якому новачкові, як в Фотошопі поєднати зображення, витративши на це не більше 5 хвилин.