Як вибрати підлоговий вентилятор?

Як вибрати підлоговий вентилятор?

"Ох, літо червоне! Любив би я тебе, коли б не спека, та пил, та комарі, та мухи", - нарікав поет. З настирливими комахами ми навчилися боротися за допомогою фумігаторів і москітних сіток, з пилом теж справляємося, а ось літню спеку, виснажлива спека - це проблема, яку не завжди вдається вирішити навіть в умовах сучасного налагодженого побуту. Установка кондиціонера часто призводить до застуд і небажана, якщо в сім'ї є маленькі діти, особливо чутливі до перепадів температури. У цьому випадку кращий спосіб створити в приміщенні комфортні умови - придбання вентилятора.

Останні моделі цього звичного побутового приладу настільки вдосконалені, що можуть виконувати відразу кілька функцій: сприяти повітрообміну в приміщенні площею до 50 м 2 , створювати освіжаючий ефект і служити частиною оригінального інтер'єру. Як вибрати підлоговий вентилятор, що поєднує ці функції і до того ж споживає набагато менше електроенергії, ніж того вимагає енерговитратний і аж ніяк не дешевий кондиціонер?

Перш за все, слід враховувати, наскільки безпечний у використанні підлоговий вентилятор, чи володіє він достатньою стійкістю і надійним захистом обертових елементів.

Зміст статті

  • Види підлогових вентиляторів
  • Технічні характеристики підлогових вентиляторів
  • Підлога вентилятори з додатковими функціями

Види підлогових вентиляторів