Як вибрати кращі акумуляторні батареї для автомобіля

Турбота про персональному автомобілі - безпосередній обов'язок кожного його власника. Найчастіше вона обмежується збиранням, підкачкою шин, заміною масла і доливанням охолоджуючої рідини. За щільністю акумуляторної рідини, за терміном експлуатації батареї, за відсутністю корозії контактів стежить невелика кількість автолюбителів. Тому з приходом холодом нерідко можна побачити горе-автомобілістів, які не можуть завести свій автомобіль.

До зими необхідно готуватися, акумуляторні батареї слід перевірити і якщо підзарядка ненадовго покращує їх працездатність, то слід придбати новий акумулятор. З особливою увагою слід поставитися до батарей в тому випадку, якщо літо видалося цікавим: тривалі поїздки по трясіння дорогах можуть сприяти руйнуванню пластин акумулятора.

Що потрібно знати при виборі акумуляторних батарей

Йти в магазин за акумулятором з техпаспортом немає необхідності, часто він просто не допоможе. Тим більше, що всю необхідну інформацію автовласник може почерпнути тільки під капотом свого автомобіля і в його технічному паспорті. Необхідно розібратися в тому, яку ємність повинні мати акумуляторні батареї , який пусковий струм вони повинні видавати. Це має велике значення, так як впливає на роботу стартера при запуску холодного двигуна.Також необхідно уточнити габарити акумулятора і розташування його полюсів, так як перехресне підключення батарей небезпечно, та й довжини проводів часто для цього може не вистачити

Які акумуляторні батареї краще

Віддавати перевагу дешевому акумулятора слід тільки в одному випадку: якщо ви готуєте старенький автомобіль на продаж, який все одно чекає капітальний ремонт. В інших ситуаціях найкраще придбати надійні акумуляторні батареї від відомого виробника. Вони відрізняються більш тривалою експлуатацією, укомплектовані міцними корпусами, які не тріскаються на морозі. Часто для зручності користувачів провідні виробники акумуляторів встановлюють на них індикатори, що дозволяють стежити за ступенем розрядки батареї. При виборі акумулятора для автомобіля, в якому встановлена ​​стереосистема, кондиціонер, інше додаткове обладнання, то слід зупинити вибір на моделі, потужність якої має запас в 10-20 Ампер, це явно не завадить під час експлуатації. Такий акумулятор при правильному використанні може прослужити три-чотири роки.