Як перевірити айфон на справжність?

Як перевірити айфон на справжність?

Компанія Apple по праву вважається виробником якісних і топових пристроїв. Планшети і смартфони Купертинського IT-гіганта з капіталізацією в 400 мільярдів доларів для багатьох інших компаній є еталонами. Щороку Apple публікує дані про десятки мільйонів проданих пристроїв, що працюють на базі операційної системи iOS, але компанія "забуває" про мільйони підроблених копій смартфона iPhone, що реалізуються недобросовісними виробниками з Піднебесної. Кілька років тому китайські виробники смартфонів клонували "айфони" повністю, починаючи від дизайну і найменування і закінчуючи прошивкою. У нинішній час, як правило, запозичується тільки зовнішній вигляд пристрою (наприклад, у Dakele 3, Texet iX-maxi, ZTE Blade S6). Але все ще зустрічаються повнофункціональні клони, які складно відрізнити від оригінального iPhone. Якщо в ваших руках виявився "яблучний смартфон" сумнівної якості, то напевно ви задумаєтеся про те, як перевірити айфон на справжність.

Часи, коли китайці підробляли iPhone де-небудь в шанхайському підвалі на колінах, давно вже пройшли. Компанії з Піднебесної при виготовленні смартфонів-клонів використовують ті ж матеріали і виробничі потужності, що і Apple. Нові клони iPhone різних поколінь за якістю виконання практично не відрізняються від оригіналу. Причому сама Купертинського компанія давно вже продає айфони, зібрані на китайських заводах.

Як відомо, найкращий спосіб перевірки смартфона на приналежність до "яблучної" компанії - це перевірка серійного номера (IMEI) на сайті Apple. Для початку перейдіть в налаштування смартфона, відкрийте вкладку "Інформація про пристрій" і знайдіть пункт "Серійний номер". Якщо пристрій не вдається включити, то є інший шлях - як правило, серійний номер апаратного обладнання вказується як на корпусі пристрою, так і на коробці.

натисніть на картинку для збільшення

Потім відкрийте в браузері посилання // selfsolve. apple. com / agreementWarrantyDynamic. do і введіть серійний номер смартфона в відповідне поле. Натисніть кнопку "Continue", щоб перевірити справжність айфона по IMEI.

натисніть на картинку для збільшення

Якщо сервіс Apple повідомив вам про те, що вказаний серійний номер не є вірним, то в 100% випадків в ваших руках опинилася підробка.

натисніть на картинку для збільшення

У зворотному випадку сервіс надасть інформацію про дату активації і придбання, гарантійний термін обслуговування та технічної підтримки.

натисніть на картинку для збільшення

Крім того, у визначенні оригінальності айфона допоможе програма iTunes. Досить підключити пристрій до комп'ютера і дочекатися синхронізації. Якщо у вікні програми "Айтюнс" з'явиться серійний номер, найменування і зображення смартфона, то будьте впевнені в справжності вашого "яблучного" девайса.

Слід запам'ятати, що купувати iPhone варто тільки в офіційних магазинах Apple Store і в сертифікованих салонах продажу електроніки, наприклад "Зв'язковий" або "Евросеть". Тільки подібного роду магазини можуть гарантувати вам справжність пристрою і його подальше технічне обслуговування."Сірі" смартфони, ввезені в Росію контрабандним шляхом, не підлягають сервісному обслуговуванню в офіційних авторизованих сервісних центрах компанії Apple.

Відеоролик, що розповідає про те, як перевірити IMEI на сайті Apple, представлений нижче: