Як зарядити ноутбук в машині?

Як зарядити ноутбук в машині?

Виробники нового покоління ноутбуків з кожним роком покращують "залізну" складову мобільних комп'ютерів, енергоефективність процесорів і ємність вбудованих акумуляторних батарей. Тонким корпусом в 1, 5 сантиметра, продуктивністю настільного комп'ютера, 10-15 годинами роботи без підзарядки - потенційного покупця вже нічим цим не здивувати. Але яким би потужним не був акумулятор ноутбука, з часом його доводиться заряджати. У домашніх умовах зробити це досить просто, достатньо підключити зарядний пристрій до електричної мережі. Але що робити, якщо ноутбук розрядився під час поїздки в автомобілі? Як зарядити ноутбук в машині?

В епоху популярності зовнішніх акумуляторів (пауер-банків) варто відразу уточнити, що їх "потужності" (ємності і сили струму) недостатньо для зарядки АКБ ноутбука. Вони в першу чергу призначені для "поповнення" заряду мобільних девайсів - планшетів, смартфонів та телефонів.

Але для зарядки ноутбуків існують спеціальні універсальні зовнішні акумулятори з великою ємністю і силою струму. Їх вартість в кілька разів перевищує ціну мобільних пауер-банків. Саме можливість зарядки ноутбука в будь-якому місці і в будь-який час популяризувала даний тип зовнішніх акумуляторів серед автолюбителів. До того ж деякі моделі дозволяють запустити двигун автомобіля при несправному акумуляторі, заряджати декілька пристроїв одночасно.Як правило, в комплект таких пристроїв входять мережевий адаптер і набір перехідників для зарядки АКБ ноутбуків.

Не готові платити гроші за дорогу іграшку, якій скористаєтеся всього лише кілька разів? Багато хто знає, що можна зарядити ноутбук в машині від прикурювача. В асортименті магазинів електроніки представлені різні зарядні пристрої, за допомогою яких протягом 3-4 годин цілком реально повністю зарядити акумулятор ноутбука. Є як універсальні зарядки з різними перехідниками, так і спеціальні зарядникі для певної моделі ноутбука.

Принцип функціонування автомобільного зарядного пристрою, що працює від прикурювача, досить простий: один кінець зарядки вставляється в прикурювач, інший (з відповідним адаптером) - в ноутбук.

Крім автомобільної зарядки, що працює від прикурювача, існують спеціальні адаптери-перетворювачі струму 12 V на 220 V. При роботі адаптера потрібно включене запалювання і працюючий двигун автомобіля, бо акумулятор машини при роботі "прікурівательного" перетворювача швидко сідає.

Чи можна зарядити ноутбук в машині? Безсумнівно, але при покупці зарядного пристрою варто віддавати перевагу фірмовим зарядник, інакше акумуляторна батарея ноутбука швидко прийде в непридатність.