Як змінити приціл в world of Tanks?

Як змінити приціл в World of Tanks?

Гра World of Tanks хоч і відноситься до категорії "клієнтських-онлайн іграшок", з легкістю дозволяє змінювати інтерфейс і модифікувати оригінальний клієнт різними доповненнями. Нові заставки, ангари і шкурки, різноманітні моди у вигляді покращених прицілів, комплексного XVM-мода, "розумної" міні-карти дають геймеру невелику перевагу перед іншими гравцями. Наприклад, "оленемер" дозволяє визначити в бою гравців з високим ККД, а поліпшена панель ушкоджень фіксує тип снаряда, яким потрапили в ваш танк. Що стосується прицілів, то їх функціонал залежить від розробника мода. Як змінити приціл в World of Tanks?

Стандартний приціл з патча в патч стає все краще і краще. Налаштувати його можна в такий спосіб. Відкриваємо "Налаштування клієнта", переходимо у вкладку "Приціл" і налаштовуємо його на свій лад. Ви можете змінити перехрестя знаряддя, центральний маркер, прозорість тих чи інших елементів прицілу, а також коло відомості і таймер перезарядки. Налаштувати можна тільки два типи стандартного прицілу: снайперський і аркадний. Артилерійський приціл через стандартні настройки неможливо змінити.

натисніть на картинку для збільшення

На цьому функціонал стандартного прицілу закінчується.Пора подумати про установку поліпшеного прицілу. Серед величезної кількості прицілів популярними вважаються приціли Jimbo і HardScope, а також мінімалістичні приціли від Спалахи та Амвея.

натисніть на картинку для збільшення

Знайти ці приціли можна в Мережі, на сайтах, присвячених грі World of Tanks. Установка прицілу не займе і пари хвилин. Отже, як змінити приціл в WoT?

Для початку завантажуємо приціл в архіві і розпаковуємо його. Після чого вам буде потрібно зайти в папку з грою на диску С і відкрити в ній папку res-mods. У res-mods вибираємо папку з назвою поточного патча, створюємо в ній папку gui, а в gui - папочку scaleform.

В результаті у вас вийде наступний шлях: C: / World_of_Tanks res_mods номер патча gui scaleform . В папку scaleform переносимо флеш-файли з архіву. Вітаємо, приціл у вашому клієнті змінено!

натисніть на картинку для збільшення

Деякі приціли, наприклад, HardScope, мають трохи інший спосіб установки. Як правило, в кожному архіві з прицілом є міні-інструкція, в якій прописана інформація про установку прицілу.

Поліпшені приціли мають цілим набором додаткових функцій. Наприклад, на них відображаються час перезарядки і стан знаряддя, кількість снарядів в боєкомплект, шкала бронепробітія, дальність до цілі і т. Д.

натисніть на картинку для збільшення

В артилерійських прицілах додані такі функції, як відображення часу польоту снаряда і кут його входження, радіус Сплеш фугасної снаряда і кути горизонтального наведення.

натисніть на картинку для збільшення

В більшості архівів з прицілами є відразу кілька типів прицілів, що дозволяє разом змінити артилерійський, аркадний і снайперський приціли.