Як змінити пароль в Одноклассниках?

Як змінити пароль в Одноклассниках?

Число зламаних акаунтів соціальних мереж зростає з кожним роком. Всьому виною не збільшення кількості хакерів, а інформаційна безграмотність людей. Саме через відсутність у користувачів елементарних навичок безпеки так часто крадуть паролі від акаунтів. У нашій країні Однокласники і ВКонтакте вважаються найпопулярнішими соціальними мережами. Як правило, молодь користується соціалкою від Павла Дурова, а більш доросле покоління віддає перевагу реєструватися в Одноклассниках для пошуку друзів, знайомих і спілкування з ними.

Для користувачів "за 50" інтернет в дивину, в зв'язку з чим вони часто використовують в якості пароля дати народження, імена дітей або стандартний набір "qwerty", "12345", "password", що не підозрюючи, що таким чином лише полегшують життя шахраям і хакерам. Якщо ви застосовуєте простий пароль, то у вас є високі шанси втратити свій аккаунт. Рекомендуємо змінити ваш пароль на складніший. Як змінити пароль в Одноклассниках, і яким він повинен бути?

На зміну пароля до аккаунту в Одноклассниках не втече і пари хвилин. Але перед тим як приступити до заміни пасу, вам слід усвідомити, що пароль повинен бути довгим і складним. Якщо вам важко запам'ятати пароль, то запишіть його на листочку паперу і покладіть поруч з комп'ютером.У будь-якому випадку хакери не прийдуть до вас додому за пасом. Зламати через інтернет пароль, що складається з букв і цифр, а також додаткових знаків, дуже складно, часом навіть неможливо. Наприклад, пас "12345" зламуються за 10 секунд, так як в спеціальній базі брутфорса він знаходиться на верхніх рядках. Пароль типу "1q2w3e4r5t" також легко зламати, так як це стандартний пас для багатьох користувачів. Ідеальним паролем вважається пас в стилі lHJy & uVwe0U3s_w3, який містить букви в різних регістрах, цифри і додаткові знаки.

Зміст статті

  • Зміна пароля в Одноклассниках
  • Зміна логіна в Одноклассниках
  • Відновлення пароля в Одноклассниках

Зміна пароля в Одноклассниках

Щоб змінити пароль в Одноклассниках, потрібно для початку авторизуватися в соціальній мережі. Потім на повній версії сайту під фотографією тиснемо кнопку "Змінити налаштування".

натисніть на картинку для збільшення

Перед вами відкриється сторінка з настройками вашого облікового запису. Для зміни пароля вибираємо посилання "Пароль" і натискаємо по ній.

натисніть на картинку для збільшення

Відкриється нове вікно, в якому потрібно ввести двічі новий пароль, а також поточний пароль від аккаунта. Підтверджуємо зміну пароля кнопкою "Зберегти".

натисніть на картинку для збільшення

Вітаємо, пароль в Одноклассниках успішно змінено!

до змісту ↑

Зміна логіна в Одноклассниках

Знаючи логін жертви, хакер може без зусиль підібрати легкий пароль на акаунті. Тому логін користувача також потребує захисту. Якщо ви задумалися про те, як змінити логін і пароль в Одноклассниках, то, найімовірніше, бачили в налаштуваннях облікового запису посилання "Логін". Саме по ній можна змінити свій логін, під яким ви авторізуетесь в соціальній мережі.

Досить зайти на сторінку з настройками і натиснути посилання "Логін". У вікні, вам буде потрібно ввести новий логін, а також пароль від аккаунта і натиснути кнопку "Зберегти".

натисніть на картинку для збільшення

Зміна пароля в Одноклассниках показано в наступному відеоролику:

до змісту ↑

Відновлення пароля в Одноклассниках

Якщо злом вже стався, то ви не зможете змінити пароль, так як доступ до аккаунту для вас тепер втрачено. Вам буде потрібно відновити пароль за допомогою спеціальної форми. Відкриваємо головну сторінку Однокласників і натискаємо на посилання "Забули пароль".

натисніть на картинку для збільшення

В новому віконці вводимо номер телефону, який був прив'язаний до аккаунту, код з картинки і тиснемо "Продовжити". На телефон прийде повідомлення з номера 7761 з кодом, який потрібно буде ввести для відновлення пароля.

натисніть на картинку для збільшення

Пам'ятайте, що безпека вашого профілю залежить від вас. Встановлюючи прості паролі на акаунти, ви лише збільшуєте шанси злому свого профілю.