Як перевести в готівку гроші з webmoney?

Як перевести в готівку гроші з Webmoney?

В нашій країні велика кількість користувачів розплачуються в інтернеті за допомогою електронної валюти. Вебмані, Ківі, Яндекс. Гроші дозволяють в пару кліків оплатити послугу на будь-якому сервісі, будь-який товар в інтернет-магазині або придбати ігрову валюту в онлайн-іграх. Втім, користувачі не тільки витрачають електронні гроші в інтернеті, але і заробляють їх в Мережі. Нерідко перед ними постає одне-єдине питання: як отримати гроші з Webmoney?

Вебмані - одна з найпопулярніших в Росії електронних платіжних систем. Практично всі сервіси працюють з Webmoney, а великі банки навіть випускають спеціальні пластикові картки для виведення грошей з електронного гаманця. Але якщо у вашому місті не знайшлося подібного банку, не варто засмучуватися, тому що є купа інших способів виведення грошей з Вебмані.

Безсумнівно, можна скористатися системою QIWI, так як вона більш зручна для виведення. Після переказу грошей з WebMoney на QIWI-гаманець авторизуйтесь на сайті // qiwi. com і виведіть гроші на будь-яку картку з двохвідсоткової комісією. При цьому врахуйте, що комісія при перекладі з Вебмані на Ківі складе три відсотки. У підсумку ви втратите п'ять відсотків від суми переказу.

Що ж робити, якщо потрібно постійно переводити рублі з WMR-гаманця? У компанії Webmoney є своє рішення даної проблеми. Спеціальний сервіс "Banking WebMoney Transfer", доступний за адресою // banking.webmoney. ru, дозволяє за 2-3 хвилини вивести гроші на картку будь-якого банку. Правда, щоб здійснити цей висновок, доведеться створити шаблон для переказу коштів і завантажити кілька скан-копій документів. Якщо ваша банківська картка і WMID зареєстровані на одні й ті ж дані, то ви з легкістю зможете виводити суми до 15 тисяч рублів на банківську картку.

Чи можна перевести в готівку гроші з Webmoney? Звичайно, але для початку відскануйте свій паспорт (основну сторінку, прописку) і свідоцтво ІПН. Потім зверніться до свого банку і отримаєте його реквізити для переказів (БИК, назва банку, розрахунковий рахунок, кореспондентський рахунок). Коли всі дані будуть зібрані, авторизуйтесь на сайті // banking. webmoney. ru за допомогою Keeper WinPro (колишній WebMoney Keeper Classic).

натисніть на картинку для збільшення

Перейдіть по посиланню "Вивести", виберіть вкладку "R-гаманці" і відзначте тригером "На банківський рахунок".

натисніть на картинку для збільшення

Натисніть кнопку "Вперед", щоб перейти безпосередньо до процедури створення шаблону. При першому виведенні коштів з WMR-гаманця потрібно створити спеціальний шаблон і завантажити скани документів. Натисніть кнопку "Нові реквізити" і заповніть всі поля.

натисніть на картинку для збільшення

Після чого завантажте скан-копію вашого паспорта і свідоцтва ІПН. Протягом 48 годин техпідтримка звірить дані наданих документів з даними, на які зареєстрований електронний гаманець. Якщо вся інформація співпаде, то шаблон буде вважатися підтвердженим і ви зможете зняти гроші з Webmoney.

Отже, залишилося лише зробити пару дій, щоб гроші з WMR-гаманця попрямували на пластикову банківську карту.Знову відкриваємо вкладку "Вивести", вибираємо пункти "R-гаманці >> На банківський рахунок". Вибираємо створений вами шаблон і натискаємо "Вперед".

по екрані сторінку до кінця і вписуємо суму для перекладу. Система автоматично розрахує остаточну суму разом з комісією. Після введення суми тиснемо "Вперед".

натисніть на картинку для збільшення

На новій сторінці погоджуємося з умовами договору, зазначивши галочкою пункт "Оплачуючи рахунок відповідно до поданих заявок ...", і натискаємо "Вперед".

натисніть на картинку для збільшення

Система "Banking WebMoney Transfer" виставить вам рахунок, який потрібно буде сплатити через Keeper WinPro.

натисніть на картинку для збільшення

Після завершення оплати виставленого рахунку залишиться лише трохи почекати. Як правило, гроші виводяться протягом трьох діб, але найчастіше це трапляється на наступний день після оплати рахунку в Вебмані.

Таким чином, при кожному виведенні ви платите лише мінімальну комісію Вебмані (0, 8%) і 15 рублів за кожну операцію. В результаті при виведенні 10 тисяч рублів з Вебмані комісія складе всього лише 95 рублів.