Як купити камуфляж в world of Tanks?

Як купити камуфляж в World of Tanks?

У більшості ігор у користувача є можливість "кастомизировать" героя. Наприклад, в гоночних симуляторах реально встановити на автомобілі нові обважування або змінити забарвлення кузова. У World of Tanks гравці можуть нанести камуфляж, емблеми і написи на будь-яку бойову техніку. Але, на відміну від камуфляжу, написи і декали не несуть ніякого функціонального користі. Що стосується "бойового забарвлення", то камуфляж знижує помітність бойової машини на п'ять відсотків. Як купити камуфляж в World of Tanks?

В "Світі танків" представлені карти трьох типів: пустельні, літні і зимові. Під кожну карту є свій камуфляж, хоча в перших патчах камуфляж був загальним для кожної карти і коштував досить дорого. Таким чином, якщо ви купили річний камуфляж, то він буде відображатися тільки на літніх картах. На зимових і пустельних картах танк буде без бойової забарвлення. У підсумку, щоб отримати максимальну користь від камуфляжу, потрібно купувати його в трьох варіантах.

Але камуфляж знадобиться не всім танкам, так як для деяких з них маскування не важлива. Наприклад, важким танкам прибавка в 5% до маскування - марна. Те ж саме стосується і великогабаритних танків, а також бойових машин, пристосованих для ближнього бою. Однак камуфляж вкрай важливий для легких танків, пт-сау "кущового" типу і САУ.

Придбати камуфляжну розмальовку можна на 7 або 30 днів за срібло. За золото можлива покупка камуфляжу в постійне використання. Ціна за забарвлення залежить від рівня танка. Наприклад, камуфляж топових бойових машин на місяць обходиться в 100 тисяч срібла, а "постійний забарвлення" коштує 250 золота. Таким чином, щоб купити камуфляжі трьох типів для танка 10 рівня, доведеться викласти 750 золота або платити по 300 тисяч срібла щомісяця. При зміні камуфляжу розлучатися із засобами доведеться заново.

натисніть на картинку для збільшення

Як купити камуфляж в WoT? Приступимо до покупки камуфляжу на прикладі американського легкого танка Т71. Для початку потрібно вибрати танк в ангарі і клікнути на кнопку "Зовнішній вигляд".

натисніть на картинку для збільшення

Справа відкриється віконце, де ви можете вибрати тип, "час нанесення", а також камуфляж із запропонованого списку.

натисніть на картинку для збільшення

Одночасно ви можете купити 3 забарвлення на різні періоди. Загальна сума за камуфляж відображається внизу. Щоб остаточно придбати камуфляжі, потрібно клікнути кнопку "Прийняти".

натисніть на картинку для збільшення

Всі представлені "бойові розмальовки" реально використовувалися в період Першої та Другої світової війни. Щоб дізнатися докладніше про камуфляжі, досить навести на нього курсор.

натисніть на картинку для збільшення

Якщо на балансі не вистачить коштів, то сума за камуфляж виділиться червоним кольором. Wargaming нерідко проводить акції, в яких гравцям пропонується придбати камуфляжі за зниженою на 50 відсотків ціною. Якщо ви вирішили "пофарбувати" все танки, то рекомендується дочекатися подібної акції, бо це допоможе заощадити голден і срібло.