Як здути надувний матрац?

Як здути надувний матрац?

Надувний матрац відноситься до винаходів, здатним внести більше комфорту в наше життя. Зручна річ з успіхом використовується для сну, купання та інших видів відпочинку. Однак досить часто люди не знають, як здути надувний матрац. Можливо, з боку це завдання здається елементарної, але власники популярного предмета підтвердять, що і в такій справі є свої хитрощі. А діяти тут потрібно в залежності від пристрою матраца і пристосувань, призначених для його експлуатації.

Зміст статті

  • Варіант 1
  • Варіант 2
  • Варіант 3
  • Варіант 4

Варіант 1

Іноді питання вирішується досить просто - шляхом відкриття зовнішнього клапана. Це стосується моделей з нескладним пристроєм. Клапан у таких матраців тільки один, а подстраховочний, на випадок того, що основний довільно відкриється, ні.

При здуванні вироби в цьому випадку доведеться проявити терпіння, оскільки матрац сам по собі об'ємний, і пройде багато часу, перш ніж все повітря вийде через єдиний отвір. Проте, спокійно чекаючи і не натискаючи на матрац з метою прискорити процес, можна позбавити себе від ризику появи небажаних ушкоджень.

до змісту ↑

Варіант 2

Якщо клапан відкритий, а повітря і не думає виходити, найчастіше всередині вбудований додатковий механізм. Сенс полягає в тому, щоб відкрити цей другий клапан.Що досягається або його здавленням з боків пальцями, або відсуванням заслінки, що утримує повітря, негострим предметом - сірником, паличкою.

до змісту ↑

Варіант 3

В деяких конструкціях передбачається викручування клапана цілком в разі необхідності здути матрац. Отже, якщо при уважному огляді у клапана не виявилося ніяких деталей, що дозволяють спустити повітря, значить, це саме такий випадок.

до змісту ↑

Варіант 4

Для більшості матраців передбачена можливість викачувати повітря за допомогою насоса.

  1. Дане пристосування може бути вбудованим. Електричний варіант такого приладу дозволяє забезпечити максимальну швидкість всієї процедури, при цьому матрац здувається більш рівномірно. Насос простіше, механічний, в режимі здування, як правило, працює за допомогою доданого перехідника. На час процесу відділення для закачування повітря прикривається кришкою.

  2. Для видалення повітря також використовуються насоси, що представляють собою окремі прилади. Слід зауважити, що ручні пристрої зазвичай не оснащені опцією відкачування повітря, а ось за допомогою ножних здути надувний матрац можливо. При цьому слід натискати на відповідну повітряну камеру.

Якщо вести мову про електричні пристосування такого типу, то для швидкого спуску повітря достатньо активувати функцію "Видувши".

Навчившись грамотно експлуатувати надувне виріб, залишається користуватися ним собі на втіху.

На відео продемонстровано, як віддаляється повітря з матраца.