Як заблокувати сторінку в Контакті?

Як заблокувати сторінку в Контакті?

Кожна держава витрачає величезні гроші на підтримку безпеки в країні. У реальному житті людина самостійно може убезпечити себе різними способами. Але в інтернеті люди не приділяють належної уваги безпеці і стають жертвами шахраїв. На кожному кроці в Мережі вам твердять про те, що паролі до сервісів, поштових скриньках і акаунтів не повинні містити дати народження друзів, близьких, імена і прізвища, а також адресні дані. Правда, навіть з "сильним" паролем кожен користувач соціальної мережі може попастися на вудку "фішерів" і зловмисників. Соціальні мережі день у день покращують свою систему безпеки. Наприклад, у "ВКонтакте" є спеціальний розділ "Конфіденційність", який дозволяє обмежити доступ інших користувачів до вашої сторінці. Як заблокувати сторінку в Контакті?

Налаштування приватності "ВКонтакте", крім обмеження доступу користувачів на сторінку, дозволяють заблокувати коментування, перегляд фотографій і відеороликів. Таким чином, ви можете повністю заблокувати свою сторінку в соціальній мережі від сторонніх очей. Доступна вона буде лише адміністраторам і модераторам соціальної мережі.

Щоб відкрити розділ з налаштуваннями приватності, авторизуйтесь в соціальній мережі і перейдіть за посиланням "Мої налаштування" в лівій колонці.

На новій сторінці відкрийте вкладку "Конфіденційність".

натисніть на картинку для збільшення

Все налаштування приватності поділені на чотири розділи:

  • Моя сторінка - обмеження доступу до фотографій, відеозаписів і основної інформації, розміщеної на сторінці;
  • Записи на сторінці - блокування інформації про записи на вашій сторінці;
  • Зв'язок зі мною - обмеження доступу інших користувачів до приватного чату, додатків, відеозв'язку і суспільним групам;
  • Інше - заборона перегляду даних на сторінці пошукачам і користувачам "ВКонтакте".

Наприклад, якщо ви бажаєте закрити ваші анкетні дані від сторонніх очей, то в пункті "Хто бачить основну інформацію моєї сторінки" вкажіть "Тільки я". Таким же чином ви можете обмежити доступ до ваших фотографій, відеороликів, подарункам і нотаток.

натисніть на картинку для збільшення

Якщо мова йде про записи на вашій стіні, то зверніть увагу на другий розділ налаштувань приватності. Ви можете повністю заборонити коментування вашої стіни, вибравши у вкладці "Хто може залишати записи на моїй сторінці" пункт "Тільки я".

натисніть на картинку для збільшення

Ви хочете обмежити себе від спаму і тим самим заблокувати сторінку в Контакті від сторонніх? У розділі "Зв'язок зі мною" виберіть пункт "Хто може писати мені приватні повідомлення" і вкажіть "Тільки друзі". Чи не бажаєте спілкуватися з друзями? Виберіть пункт "Ніхто" і пориньте у світ тиші і спокою.

натисніть на картинку для збільшення

Подібним способом ви можете заблокувати доступ до будь-якого контенту, розташованому на вашій сторінці. Причому обмежити сторінку в соціальній мережі можна не тільки від користувачів, але і від пошукових систем.У розділі "Інше" виберіть пункт "Кому в інтернеті видно моя сторінка" і вкажіть "Всім, крім пошукових сайтів". Після збереження даного параметра сторінка не буде з'являтися в пошуку Яндекса або Google.

натисніть на картинку для збільшення

В плані безпеки "ВКонтакте" обійшла практично всі соціальні мережі Рунета. І судячи з усього, робота в цьому напрямку буде продовжуватися, так як соціалки з кожним днем ​​все міцніше і міцніше входять в наше життя.