Як нагинати в world of Tanks (WoT)?

Як нагинати в World of Tanks (WoT)?

Бути "нагібатором" в World of Tanks набагато складніше, ніж "оленем" або "нубом". Як таких гравців у всьому сімействі "Мира танков" не так вже й багато. Як правило, у них прекрасна статистика, повний ангар топів і завжди максимальної шкоди в бою. Як нагинати в World of Tanks і як стати нагібатором, розповімо вам в цій статті.

натисніть на картинку для збільшення

Хто такі нагібатори? Якщо висловлюватися простою мовою, це кращі гравці, що завдають максимальної шкоди в бою. Вони знають все про свою техніку, починаючи з слабких місць і закінчуючи ТТХ. Причому поняття "нагинати" з'явилося саме в World of Tanks.

Зазвичай у нагібаторов є танки, що володіють перевагою перед однокласниками. Наприклад, на 8 рівні імбовим нагібаторскім танком вважається Type59. До введення голдових снарядів за срібло такий же імбовой машиною вважався і КВ-5 з товстою бронею.

натисніть на картинку для збільшення

Як нагинати в WoT? Щоб завдати максимальної шкоди в бою і стати нагібатором, досить дотримуватися кількох простих правил:

  1. Ніколи не лізьте вперед незалежно від того, на якому танку ви катаєтеся.
  2. нагинатися можна на будь-якому класі, починаючи від середніх танків і закінчуючи САУ. Набагато складніше Нагіб противника проходить на легких танках, так як альфа їх знарядь слабка. Але французький AMX 1390 непогано справляється з роллю нагібатора, особливо в командних боях.
  3. Ваше головне завдання - знищувати "оленів" в бою. Визначити "оленя" не так складно: зазвичай вони першими рвуться на вашу базу, нерідко залишаються одні на фланзі. Втім, найбільш легкий спосіб визначення оленя - це його статистика. Встановіть мод "Оленемер", і він багато розповість про ваші супротивників.
  4. Пам'ятайте, що чим менше ворожих стовбурів в грі, тим краще. Чим швидше ви відправите ворога в ангар, тим краще для вас і команди.
  5. Якщо бронепробітіе вашого знаряддя дозволяє знищувати важко броньовані цілі - робіть це в першу чергу. Особливо це стосується гравців на артилерії, для яких тяжі завжди були в пріоритеті.
  6. Нагіб легше проходить у взводі з 2-3 гравців, так як знищити танк ворога набагато швидше з двох стволів.
  7. Не шкодуйте голдовие снаряди. Нерідко одне непробиття може вирішити результат бою, особливо коли ви залишилися один на один з ворогом.
  8. Вивчіть свою техніку. Ви повинні знати про слабкі місця свого танка, його плюси і мінуси.

натисніть на картинку для збільшення

Ви все ще задається питанням, як навчитися нагинати в WoT? Подивіться наступний відеоролик: