Як стати модератором у world of Tanks (WoT)?

Як стати модератором у World of Tanks (WoT)?

Мільйони людей щодня беруть участь у боях на картах гри World of Tanks. Але лише десята частина з них відвідує форум "Мира танков". Як правило, гравці звертаються на форум, коли у них виникає певна проблема. Правда, завзяті флудери перебувають на ігровому форумі заради спілкування. Модератори жорстко стежать за спамом, проявами агресії і фашизму в темах, а також карають форумчан баном і режимом "Read Only". Але крім них, є так звані ігрові модератори, які виписують бани користувачам в грі за неспортивну поведінку, мати, знищення союзників і т. Д. Ігрові та форумні модератори мають широкі повноваження, і багато гравців мріють зайняти їх місце. Як стати модератором у World of Tanks?

Звичайно, стати форумних або ігровим модератором в "Світі танків" буде дуже складно, бо всі вакансії давно вже зайняті. Втім, частіше заглядайте в підрозділ вакансій на форумі за адресою // forum. worldoftanks. ru / index. php? / Forum / 107-вакансії-wargamingnet /. Нерідко в даному розділі форуму з'являються оголошення-теми про набір в модераторському склад.

Але для того щоб стати модератором, одного відгуку на оголошення мало. Потрібно відповідати загальноприйнятим критеріям, мати чисту карму і бути корисним суспільству. Крім покарань, модератор повинен допомагати користувачам у вирішенні питань. Внаслідок чого, якщо ви вирішили стати модератором, будьте пильні і доброзичливі до форумчанам, по можливості вирішуйте їх проблеми з грою, частіше давайте слушні й корисні поради.

Крім того, майбутній модератор не повинен порушувати встановлені на форумі правила. Якщо ви помітили, що хтось із форумчан їх не виконує, повідомте йому про це в приватному листі. Не потрібно розводити флуд в темі, так як безглуздий балаканина карний діючими модераторами. Виключіть з лексикону матюки, постарайтеся писати грамотно, з мінімумом пунктуаційних та орфографічних помилок.

Як правило, модераторів відбирають з числа досвідчених гравців. Якщо вас цікавить питання, як стати модератором у WoT, то ви зобов'язані знати, що модер повинен володіти широкими знаннями в грі, розбиратися як в її техніці, так і в стратегії. І пам'ятайте, що якщо ви вирішили стати модератором, то частина вільного часу буде йти на форум і гру. Чи готові ви витрачати свій час на інших гравців лише заради того, щоб розмахувати банхаммером? Адже куди легше втратити статус модератора, ніж стати їм.

Ідея бути модератором в "Світі танків" вас все ще не покинула? Поспілкуйтеся з діючими модераторами, поговоріть про те, як вони отримали свої посади і що входить в їх обов'язки. Адже тільки так можна з'ясувати, що це за робота і чи варто за неї братися.