Як стати стервом

Як стати стервом

Парадокс життя в тому, що величезна кількість хороших і добрих жінок в якийсь момент задається питанням: "Чому він вважав за краще мені цю стерву?!" Безсонні ночі і сльози в подушку мало допомагають справі: самооцінка продовжує падати, а невірний і невдячний живе розкошуючи, на жаль, не з вами. Коли перша хвиля гніву і ненависті відступає, приходить розуміння, що улюблений просто пішов туди, де йому краще. В такому випадку, що потрібно зробити, щоб це саме "краще" було з вами поруч? Іншими словами, як стати стервою?

Зміст статті

  • Яка вона, жінка-стерва?
  • Чому чоловіки вибирають стерв?
  • Короткий курс стервології

Яка вона, жінка-стерва?

Вам напевно доводилося зустрічати в житті жінок, яких позаочі називали стервами. Відповідайте чесно: чи всі вони були красивими, розумними, багатими? Бути може, вони вели себе демонстративно і сексуально, як героїня "Основного інстинкту"? Швидше за все, ви відзначите, що перейшли вам доріжку в житті стерви не відрізнялися видатними талантами і красою. Однак цих жінок завжди видно навіть в натовпі, причому виділяються вони не "бойовим" макіяжем чи одягом від іменитих кутюр'є, а якоюсь особливою привабливістю.

З боку поведінку жінки-стерви виглядає легким і невимушеним.Але згадайте олімпійських чемпіонів, і ви зрозумієте, що за уявною легкістю дій завжди стоїть тривала і копітка робота над собою. Стерво в першу чергу прикладає зусилля до придбання впевненості в собі. Це основа, без якої безглузді будь-які фінансові вкладення в зовнішність. Послужлива і невпевнена в собі жінка, навіть одягнена на мільйон, буде відчувати себе негідною уваги, любові і турботи чоловіків.

Є кілька простих запитань, щоб зрозуміти, чи достатньо поваги ви самі до себе відчуваєте, цінуєте чи себе:

  • Перебуваючи у відносинах, ви відчуваєте дефіцит уваги і турботи від свого чоловіка?
  • Вам телефонують із запрошеннями зустрітися негайно?
  • Чи часто ви відкидаєте свої плани, щоб зустрітися з чоловіком за першим дзвінком?
  • Скасовуються чи побачення з вами через те, що чоловік пішов до друзів?
  • Ви є ініціатором походу в ресторан, кіно або кафе, а потім самі оплачуєте рахунок / квитки?
  • Ви звітуєте перед чоловіком про кожен свій крок, навіть якщо він про це не просить?

Якщо ви відповіли "так" 3 або більше разів, швидше за все, ви сумлінно служите чоловікам і щосили намагаєтеся бути хорошою.

до змісту ↑

Чому чоловіки вибирають стерв?

Кожна людина намагається влаштуватися в житті максимально комфортним для себе чином. Логічно, що чоловікові зручніше не зв'язувати себе зобов'язаннями, не витрачатися на відносини і в цілому вибудовувати їх так, щоб жінка була, що називається, завжди під рукою. Навряд чи його можна в цьому звинувачувати. Тільки ось стерво зручною жінкою не стає ніколи. На відміну від хорошого панянки, вона завжди ставить свої інтереси на перше місце.Повірте, їй не подзвонять серед ночі з пропозицією негайно зустрітися, тому що вона не допускає зневажливого до себе ставлення.

Коли ви будете упевнені і поставите на перше місце себе і свої справи, то ні на один із заданих раніше питань навіть не подумаєте відповісти ствердно. Але перед цим потрібно зрозуміти, як стати успішною стервом?

до змісту ↑

Короткий курс стервології

Секрет привабливості стерви - в її впевненості, доброзичливому настрої і недоступності. Така жінка не стане випрошувати уваги, а просто діями покаже чоловікові, що він може втратити її в будь-який момент. Вона не погодиться на спонтанне побачення, тому що у неї є своє життя і плани. Навіть якщо вони не так надихають, як зустріч з можливим чоловіком мрії, стерво все одно від них не відмовиться. Такими вчинками вона просто підтверджує значущість і цінність свого часу.

Стерво не нав'язується і не сидить з телефоном в руках, тривожно гадаючи, коли їй подзвонять. Вона обдаровує чоловіка проведеним разом часом. Коли чоловіка немає поруч, її життя не завмирає, а продовжує текти в спокійному руслі, де, можливо, зустрінеться і хтось більш цікавий. Відчуваєте різницю? Її двері відкриті новим можливостям, вона може просто вислизнути в будь-який момент, а це пробуджує чоловічий азарт.

Гарна жінка забуває себе і віддає весь час без залишку того, з ким недавно познайомилася. В цьому немає гри, немає інтриги. В результаті чим більше віддає хороша жінка, чим сильніше намагається догодити і сподобатися, тим швидше від неї тікають або переводять в статус "коханки на всякий випадок". Навряд чи така перспектива здасться вам привабливою.

Посібник з розкриття власної стервозності містить всього один пункт: полюбите себе! А це значить цінуєте і поважайте власні бажання, плани, час, тіло нарешті. Ну і додайте в життя крапельку жіночої хитрості. Починати можна з малого. Нехай зараз ваш телефон не розжарюється від дзвінків нетерплячих шанувальників, навчитеся інтригувати! Скажіть, хто зателефонував чоловікові, що зайняті, навіть якщо ви просто фарбуєте нігті. Адже за великим рахунком це правда. Ніякої брехні, зате відповідна реакція не забариться. До того ж ви і самі відчуєте, як приємно "побути зайнятої" і відмовити. Для самооцінки це набагато корисніше, ніж нон-стоп походи по побаченням. До того ж час, що звільнився можна присвятити собі: складно не почати любити власну персону більше, наводячи красу і дбаючи на свою адресу.

Неписана істина про те, що ніхто не полюбить людину, яка не любить себе, актуальна в усі часи. Якщо вам набридло, що чоловіків ведуть стерви, то пора прислухатися до багатовікової мудрості і самої поповнити ряди успішних в любові жінок!