Чим керуватися при виборі електронної книги

Чим керуватися при виборі електронної книги? Сьогодні є маса різних букридеров. Відвідавши всесвітню мережу звичайний користувач, погано поінформоване щодо параметрів цієї техніки і характеристик запросто зможе заплутатися серед такого великого розмаїття. Тому, проведемо невелике дослідження на порівнянні двох досить відомих марок. Обидві мають дисплей з діагоналлю в 6 дюймів, приблизно схожий зовнішній вигляд, але трохи різні ціни. Чим же вони можуть настільки істотно відрізнятися?

Перший досить відомий представник електронного світу - електронна книга digma q600, другий - Ritmix RBK-750 . Об'єм внутрішньої пам'яті у останньої становить 4 Гб, в той час як цифра, яка описувала те ж саме у першопрохідника, дорівнює всього-то лише 2 Гб. Тут можуть вестися дебати, тому що далеко не кожному користувачеві може знадобитися настільки великий обсяг. Проте, усвідомлюючи той факт, що букридери часто виконують роль розважальної іграшки, що дозволяє прослуховувати музику, переглядати відео крім читання, стане очевидно, що 2 Гб зовсім небагато.

Крім цього число текстових форматів, які здатна прочитати хороша електронна книга digma знову буде значно поступатися другим варіантом цього ж виду технічного пристрою. Багато знову виникає питання, чи є це настільки важливим показником? Відповімо, що при скачуванні з інтернету багатьох книг надалі виявиться, що потрібно максимально можливе число різних форматів для читання, і цього не уникнути.А тримати в девайсе переархіватори і інші спеціалізовані програми не так просто.

Wi-fi дуже щільно увійшов в наше повсякденне життя і потрібно часом в найбільш непередбачувані моменти. На жаль, електронна книга digma , невідомо, чи володіє даними включенням. При цьому рідер ritmix має його в наявності на всі 100%.

З огляду на все вищесказане, остання новинка виходить на перше місце, навіть незважаючи на свої цінові показники. Більш сильна і потужна оснащення зсередини відповідає за більш зручне використання.

Дизайн так само продуманий кілька більш тонко, але це можна зрозуміти тільки тримаючи в руці обидва з обговорюваних пристроїв. Додамо до всього, що другу придбати з гарантією набагато простіше, ніж першу. І це легко пояснити - країни виробники у приборчиков різні. Саме цією характеристикою, мабуть, можна пояснити і відмінності між ними.