Як залучити удачу в бізнесі

Як залучити удачу в бізнесі

Успіх бізнесмена залежить не тільки від його здібностей, розуму, наполегливості і знань, а й від удачі. Успішна людина, згадуючи моменти свого тріумфу, обов'язково помітить, що в них була і частка везіння: підвернулася потрібне знайомство, вчасно прийшли вирішальні новини, пощастило знайти інвестора. Тому діловим людям принесуть велику користь магічні і психологічні способи того, як залучити удачу в бізнесі. Їх багато, і ось кілька з них.

Фен-шуй для робочого місця

Почніть ні з себе, а зі свого офісу. Це, врешті-решт, швидше, ніж проводити копітку роботу над собою, а удача прийде майже відразу ж. Швидкість важлива для ділової сфери, де кожен день - це або прибуток, або витрати, і зволікати із залученням успіху не можна. А потім, коли справи почнуть налагоджуватися, можна буде зайнятися і собою.

Якщо гроші приходять безпосередньо в ваше приміщення (у вас страхова компанія, магазин або консультація), то оформите вхідні двері і свій кабінет традиційними китайськими грошовими талісманами: монетками з квадратними отворами в різних варіаціях - зв'язкою, фігуркою, гроном. Добре подвоює прибуток дзеркало, розташоване навпроти каси або сейфа.

натисніть на картинку для збільшення

Якщо для вас важливіше не готівку, а вдалі контракти і угоди, то подбайте про розстановку меблів.Ідеально, якщо за спиною у сидячого співробітника суцільна стіна, а найгірший варіант - між дверима і вікном. Для посилення успішності помістіть в офісі або в своєму кабінеті статуетку корабля (багатого, великого) носом в офіс і кормою до дверей.

Позитивне мислення

Головний секрет успіху ділових людей - вміння мислити позитивно. Основний постулат техніки позитивного мислення - світ пластичний і змінюється в залежності від бажання дивиться на нього людини. Похмурий, злий невдаха отримає саме те, що він хоче бачити, то, що природно впишеться в його картину світу: невдачі і фінансові втрати. Оптиміст, впевнений в собі і в тому, що світ - це чудове місце, отримає підтвердження своїм поглядам. Тому перше правило для успішних людей: радійте! Чекайте удач, будьте впевнені, що ви їх гідні, і вони до вас прийдуть. Не кажіть: "Що зробити, щоб прийшла удача?". Говорите: "Я щасливий і буду ще успішніше".

Для того щоб підсилити ефект, потрібно використовувати прийом візуалізації. Відведіть для нього окреме час. Розслабтеся і у всіх деталях уявіть себе успішною людиною. Як ви одягнені? Які у вас годинник? З ким поруч ви стоїте? Що ви обговорюєте? Чим реалістичніше картинка, тим легше буде вашим бажанням збутися. Хороший результат виходить і тоді, коли ви робите малюнок з докладним зображенням атрибутів вашої удачі: машиною, портмоне з грошима, підписаним контрактом або іншими речами, які ви хочете отримати.

Визуализировать (або дивитися на свій малюнок) потрібно кожен день, і якщо ви серйозно поставитеся до цієї вправи, то обов'язково отримаєте бажане.

Якщо удача потрібна терміново

Якщо у вас намічається співбесіду, переговори або важливий етап проекту і удача потрібна прямо тут і зараз, то вам на допомогу прийде магія ароматів.Кілька крапель потрібного ефірного масла - і ось вже удача супроводжує вас у справах.

  • Базилік - викликає до вас симпатію.
  • Берегомет - зміцнює дух, робить людину стійким і витриманим.
  • Вербена - допомагає досягненню конкретної мети.
  • Гвоздика - додає енергії.
  • Жимолость - прискорює мислення.
  • іланг-іланг - допомагає знайти роботу і вдало пройти співбесіду.
  • Лотос - приносить щастя.
  • Мигдаль - притягує гроші.
  • М'ята - основне масло для успішного бізнесу.
  • Півонія - допомагає знайти покупців, клієнтів і замовників.