Як діє приворот?

Як діє приворот?

У людей часто виникають проблеми на особистому фронті. Часом боротьба за коханого перетворюється в битву чорної магії. І багато людей тоді надходять, як маленькі діти. "Хочу цю іграшку", - приблизно так звучить каприз тієї чи того, хто вирішив вдатися до магічних чар. Вони шукають оголошення в газетах і йдуть до бабусь-знахарок, щоб приворожити, присушити до себе якогось конкретного людини. При цьому мало хто розуміє, як діє приворот, які наслідки він може нести і чи здатний він змусити полюбити по-справжньому.

Зміст статті

  • Різновиди привороту
  • Суть техніки привороту
  • Ознаки привороту
  • Як здійснюється приворот?

Різновиди привороту

Приворот сам по собі є магічним впливом, насильством над волею іншої людини. За допомогою цього механізму можна закохати в себе кого-то або поставити в залежність будь-якого іншого характеру. Професійні маги і чаклуни стверджують, що існує більше 30 видів різних привороту. Є, наприклад, такі, які викликають пристрасть і неприборкане сексуальне бажання. Людина, незалежно від стану закоханості і світлих почуттів, починає дико тужити, буквально сходити з розуму від думок про якусь сексуальної пристрасті. Він забуває про роботу, сім'ю, дітей та інше. Плотські бажання долають його повністю і отруюють йому життя.

Існують привороти НЕ сексуального характеру, але це все одно постановка одну людину в залежність від іншого.До таких, наприклад, відносять магічні дії з метою кар'єрного росту. Підлеглий приворотним шляхом закохує свого начальника в якісь свої якості і досягає подібним чином підвищення по службі. В цьому випадку слід чітко розділяти магію і психологію, грань між якими дуже тонка. Крім того, різновидом привороту є новий напрям в психології, яке носить назву нейролінгвістичного програмування. У цьому випадку також виникає вплив на волю людини всупереч його бажанню.

до змісту ↑

Суть техніки привороту

Техніка привороту грунтується на придушенні енергії, що циркулює через чакри людини. При цьому йому насильно нав'язується якась програма поведінки. У людини є 3 чакри: серцева, сонячна і статева. Саме вони піддаються магічного впливу при проведенні привороту.

  • Серцева чакра знаходиться на рівні грудей, посередині тулуба (навпроти осі хребта). При впливі на неї магічними ритуалами у причаровує людини відбувається емоційна циклічність. Він стає більш схильним до різного роду переживань, при цьому логічне мислення у нього притупляється.
  • При впливі на чакру сонячного сплетення людина втрачає здатність самостійно приймати будь-якого роду рішення, стає слабким і безвольним.
  • Дія ззовні на статеву чакру відбувається вибірково. Все залежить від того, хто знаходиться поруч з причаровує. Якщо це потрібна жінка (т. Е. Та, яка робила приворот), то через його статеву чакру йде приплив енергії. В іншому випадку вона вичерпується.
до змісту ↑

Ознаки привороту

Після магічного втручання, як правило, людина змінюється на очах.Особливості своєї поведінки він може списувати на втому, дратівливість, нездужання. Та й близькі не завжди здатні зрозуміти зміни такого роду. Тому важливо знати, за якими ознаками визначаються магічні дії і як зрозуміти, що приворот діє.

Варто сказати, що приворожити коханого, не можна отримати щасливого спільного майбутнього з ним. Після впливу магічних ритуалів заворожений змінюється на очах. З веселого, життєрадісного, успішної людини він перетворюється в похмурого невдахи. Навколишні починають викликати у нього сильне роздратування, часом агресію. Може виникнути якась незрозуміла ланцюг невдач в кар'єрі, в побуті та інше, тому що всі життєві шляхи від впливу магічних сил просто перекриваються. Людина страждає від безсоння, у нього виникають неадекватні залежності (наприклад, від алкоголю). Під дією привороту він стає немов зомбованим, позбавленим можливості самостійно приймати рішення навіть в дріб'язкових ситуаціях. Людина нібито набуває якусь хронічну хворобу, яку не можна діагностувати і тим більше лікувати медикаментозно.

до змісту ↑

Як здійснюється приворот?

Для привороту необхідні біологічні матеріали людини: волосся, нігті, хустки або серветки, якими витирали піт, сльози, кров. Все це може бути використано для здійснення досить сильних магічних чар. Те ж саме можна сказати і про фотографії. Але магія в такому випадку буде діяти лише тоді, коли в іншої людини, крім фотографії, буде якийсь тілесний контакт з об'єктом привороту. Без цієї умови приворот по одній лише фотокартці неможливий.

Іноді магічний вплив на свідомість може бути побудовано на якихось продуктах харчування, питво. Особливу настороженість повинно викликати нав'язливе частування. Якщо людина не дає приводу для привороту, не поводиться сексуально розпусне, не покине своїх свої речі і не користується чужими, не п'є в незнайомих компаніях, приворожити його буде складно.

Ніяким приворотом не можна змусити людину любити по-справжньому. А ось одним-єдиним необачним вчинком можна зіпсувати собі і йому все життя. Ще Аристотель в давнину сказав, що любити людину - означає бажати йому благо. Пам'ятайте про цю мудрість, і не беріть гріх на душу.