Як розблокувати планшет?

Як розблокувати планшет?

У багатьох користувачів планшетів на Android виникає проблема з розблокуванням планшета. Забувши графічний код планшета, власники пристрою в паніці починають шукати вирішення питання і нерідко перетворюють свій пристрій в "цегла". Розблокування планшета не є гарантійним випадком, через що при зверненні в сервіс-центр вам доведеться заплатити певну суму за розблокування. Як цього уникнути і як розблокувати планшет безкоштовно, поговоримо в цій статті.

Є безліч способів розблокування планшета на Android. Для деяких з них може знадобитися інтернет або комп'ютер, а також спеціальне програмне забезпечення.

1. Для першого способу розблокування знадобиться включений інтернет на планшеті. Якщо в заблокованому планшеті активований інтернет, то після кількох спроб розблокування пристрій повідомить вас про те, що ви зможете ввести пароль через 30 секунд.

Після пари таких повідомлень вилізе віконце з пропозицією ввести дані від облікового запису Google. Вводимо пас і логін вашого гугл-аккаунта, і планшет розблокується.

2. Якщо у вас встановлено рекавери-меню, то можна зробити скидання даних через нього. При цьому втечуть тільки встановлені програми і налаштування. Підтримка мов та відео залишаться в пам'яті планшета.Заходимо в меню рекавери і вибираємо пункт wipe data / factory reset. Після чого вибираємо Yes і чекаємо перезавантаження пристрою. Детально про даному способі розблокування розказано в цьому відеоролику:

3. Файл gesture. key в Android OS відповідає за графічний ключ. Якщо його видалити, то ключ можна "намалювати" заново. Щоб видалити даний файл, на девайсі повинна бути включена налагодження даних по USB.

Скачиваем Aroma Manager і встановлюємо його через меню Recovery. Потім переходимо по шляху / data / system / і видаляємо файл gesture. key.

Також в інтернеті можна знайти файл GEST. zip. Якщо прошити його через рекавери, то при перезавантаженні планшет попросить вас заново ввести ключ блокування.

4. При отриманні root-прав на вашому планшеті було включено режим налагодження USB? Щоб розблокувати планшет без інтернету, досить завантажити програму ADB RUN. Остання версія даної софтина завжди є на 4pda - // 4pda. ru / forum / index. php? showtopic = 437824. Підключаємо планшет до комп'ютера і запускаємо ADB RUN.

натисніть на картинку для збільшення

Натискаємо на клавіатурі цифру 1 і натискаємо Enter. Якщо планшет підключений до ПК правильно і програма це підтвердила, натискаємо на клавіатурі цифру 6 і підтверджуємо кнопкою Enter. Вас автоматично перекине в меню "Unlock Gesture Key". В цьому ж меню натискаємо цифру 1 + Enter. Файл gesture. key віддалиться, і вам залишиться лише дочекатися перезавантаження пристрою.

натисніть на картинку для збільшення

5. Якщо вам не допомогли вищевказані способи з якої-небудь причини і ви все ще шукаєте відповідь на питання, як розблокувати планшет на Android, то єдиним варіантом для вас залишається перепрошивка пристрою. Скачайте прошивку з офіційного сайту виробника і прошийте планшет. Більш докладно про прошивці свого планшета ви можете дізнатися на форумі 4pda.ru.