Як встановити пароль на комп'ютер?

Як встановити пароль на комп'ютер?

Люди здавна використовують для захисту своїх особистих даних різні хитрощі. Замки, сейфи з паролями, банківські комірки і, звичайно, мережеві сховища дозволяють зберігати всю потрібну інформацію далеко від чужих очей. Але і комп'ютер може багато розповісти про взаємодіючому з ним людині. Звичайно, якщо ви є єдиним користувачем ПК, турбуватися про збереження ваших даних не варто. А ось що робити з робочим комп'ютером, доступ до якого є у багатьох співробітників? Найпростіший спосіб вирішити проблему з "легкодоступностью" інформації - установка пароля на свій обліковий запис. Як встановити пароль на комп'ютер?

Перед тим як приступити до вирішення проблеми, створіть пароль, який можете знати тільки ви. Багато хто використовує в якості пароля пін-код банківської картки. Не варто вказувати в паролі велика кількість букв і цифр. Пароль повинен бути одночасно коротким і складним. Якщо ж ви вирішили запароліть комп'ютер, щоб обмежити доступ до нього дітей, то не вказуйте в якості пасу рік або дату народження дитини, так як подібний пароль вводиться ними в першу чергу.

Для того щоб встановити пароль на комп'ютер, вам буде потрібно відкрити "Панель управління" через меню "Пуск".

Після цього у верхньому правому кутку зі списку виберіть "Дрібні значки". Клацніть по вкладці "Облікові записи користувача".

натисніть на картинку для збільшення

З'явиться назва вашого профілю і його статус. Натисніть посилання "Створення пароля для свого облікового запису".

натисніть на картинку для збільшення

Вкажіть двічі новий пароль у відповідних віконцях і натисніть "Створити пароль".

натисніть на картинку для збільшення

Якщо ви турбуєтеся про своє нестямі, то ви можете задати підказку до свого паролю. Але майте на увазі, що підказка буде видно всім користувачам, які намагаються ввести пароль. Наприклад, ви вказали в якості пароля пін-код банківської картки. Вкажіть в підказці "Пін-код" і, якщо ви забудете його, то потрібно ввести, підкаже вам суть вашого пароля.

натисніть на картинку для збільшення

В будь-який момент ви можете змінити пароль, встановлений на комп'ютер, або зовсім його видалити. Досить натиснути на кнопку "Зміна свого пароля" або "Видалення ..." відповідно. При видаленні пароля з облікового запису вам буде потрібно ввести поточний пассворд.

натисніть на картинку для збільшення

Здавалося б, відповідь на питання, як встановити пароль на вхід в комп'ютер, досить простий. Але у багатьох користувачів виникають проблеми як з установкою пасу, так і з його подальшим введенням. При введенні пароля обов'язково враховуйте розкладку. Безсумнівно, краще використовувати арифметичний пароль, бо при його введенні неважливо, яка розкладка клавіатури активна. Ні в якому разі не записуйте пароль на листок і не залишайте його поруч з комп'ютером або під клавіатурою. Немає сенсу в такому випадку паролити систему, оскільки пассворд знаходиться в легкодоступних місцях.

Досвідчені користувачі знають, що подібним способом неможливо вберегти комп'ютер від злому, так як паролі легко скидаються за допомогою завантажувальних флешок протягом пари хвилин.Досить зберегти спеціальну програму на флешку, вставити її в комп'ютер і завантажити ПК. Але принаймні установкою пасу ви захистите свій комп'ютер від "звичайних" користувачів, які будуть довго перебирати пароль і врешті-решт кинуть цю затію. Рекомендуємо подивитися наступний відеоролик по установці пассворда на обліковий запис: