Як видалити поштову скриньку на mail?

Як видалити поштову скриньку на Mail?

Поштовим сервісом Mail. ru користуються мільйони вітчизняних користувачів. Поряд з Яндекс. Поштою Майл є одним з найбільших поштових сервісів Росії. Пошта на Майлі відрізняється зручним інтерфейсом, захищеністю поштових вкладень від вірусів і хорошим механізмом блокування спаму. Але нерідко користувачі поштового сервісу видаляють створені ними електронні ящики. Сервіс Mail. Ru відрізняється не тільки простотою інтерфейсу, але і можливістю швидко зареєструвати / видалити електронний ящик. Як видалити поштову скриньку на Mail, не втративши при цьому важливі дані?

Процес видалення поштової скриньки не займе більше п'яти хвилин. Вам не буде потрібно що-небудь підтверджувати або чекати кілька днів, як це було раніше. Насамперед відкрийте браузер і зайдіть на сайт // mail. ru. Введіть ім'я ящика, який потрібно видалити, і пароль. Авторизуйтесь на поштовому сервісі і перейдіть за посиланням // e. mail. ru / cgi-bin / delete.

Даний інтерфейс сервісу створений спеціально для видалення поштових скриньок. У верхній частині сторінки компанія Mail Group повідомляє користувача, що при видаленні електронної пошти зітреться весь її вміст, а також фотографії, листування та дані профілю в соціальній мережі "Мой Мир".

натисніть на картинку для збільшення

Щоб видалити поштову скриньку на Mail, введіть причину видалення, поточний пароль і код з картинки.Після чого клікніть кнопку "Видалити" в нижньому правому кутку сторінки. Текст причини може бути будь-яким, навіть звичайний набір букв а-ля jph8wyggkusjdhfsd.

натисніть на картинку для збільшення

Сервіс знову запитає вас про те, чи дійсно ви бажаєте видалити поштову адресу? Натисніть "ОК" і дочекайтеся завантаження нової сторінки.

натисніть на картинку для збільшення

Що цікаво, поштовий ящик не видаляється з системи повністю. Ви можете його відновити через інтерфейс відновлення пароля до електропошту, але ось все листи і контакти, які були збережені в ньому, видалені остаточно і відновленню не підлягають.

натисніть на картинку для збільшення

Якщо ви користуєтеся декількома електронними скриньками від Майла, то будьте обережні при видаленні. Щоб випадково не видалити потрібний вам адресу, для початку клікніть кнопку "Вийти" в поштовому сервісі, очистіть кукі, а потім вже авторизуйтесь на поштовому сервісі. Хоча ви цілком можете використовувати інший браузер для процедури видалення поштової скриньки.