Як очистити клієнт world of Tanks (WoT)?

Як очистити клієнт World of Tanks (WoT)?

Гра World of Tanks відноситься до категорії безкоштовних "клієнтських" ігор. За чотири роки "Світ танків" став найкращою онлайн-грою і завоював безліч титулів, у тому числі і знаменитий Golden Joystick в 2013 році. З кожним оновленням клієнт гри зростає в обсязі. Якщо пару років тому інсталяційний файл гри важив не більше 3 гігабайт, то тепер на інсталяцію World of Tanks потрібно як мінімум 11 Гб вільного простору на диску. Згодом обсяг ігрового клієнта може перевищити необхідні 11 гігабайт. Внаслідок чого у гравців виникає просте запитання: як очистити клієнт World of Tanks? Є кілька причин, через які ігровий клієнт "обростає" зайвими файлами. Розберемо кожну з них окремо.

Зміст статті

  • Причина № 1. Оновлення
  • Причина № 2. реплєї
  • Причина № 3. Скріншоти
  • Причина № 4. Моди

Причина № 1. оновлення

Після установки нових оновлень інсталяційні файли не видаляються клієнтом, а залишаються в папці "updates". Таким чином, при скачуванні оновлень враховуйте обсяг вільного місця на диску. Якщо новий патч важить 1 Гб, то для його установки буде потрібно як мінімум 2 Гб пам'яті на вінчестері. Щоб видалити зайві файли з клієнта, відкриваємо папку з грою за адресою C: / Games / World_of_Tanks. Переходимо в папку "updates" і сортуємо файли за розміром. Видаляємо файли з розширенням. patch і обсягом понад 1 гігабайта. По суті, дані файли вам більше не знадобляться.На жаль, клієнт гри "Світ танків" поки ще не навчився видаляти їх автоматично.

натисніть на картинку для збільшення

до змісту ↑

Причина № 2. реплєї

Якщо у вас включена запис боїв, то з часом обсяг папки з реплєєв буде лише зростати. Наприклад, файли з записом тисячі боїв займають близько 800 мегабайт. Вам не потрібні реплєї? Запустіть гру і зайдіть в "Налаштування". У вкладці "Гра" вимкніть запис боїв, вибравши зі списку пункт "Ні".

натисніть на картинку для збільшення

Потім відкрийте папку з клієнтом гри, перейдіть в "replays" і видаліть її вміст.

натисніть на картинку для збільшення

до змісту ↑

Причина № 3. Скріншоти

Скріншоти, які зберігаються в папці "screenshots", часом важать більше, ніж реплєї боїв. Але скріни, на відміну від записів, можуть стати в нагоді в подальшому. Перенесіть їх на диск D або видаліть, якщо вони вам не потрібні.

натисніть на картинку для збільшення

до змісту ↑

Причина № 4. Моди

Нерідко гравці, встановивши моди, скаржаться на продуктивність ігрового клієнта. Існує ряд модів, які впливають на FPS в грі: "розумна" міні-карта, міцність в "вухах", XVM-мод, наворочений приціл. Очистити World of Tanks від модів досить просто. Досить відкрити папку "res_mods" в папці клієнта і видалити всі її вміст.

натисніть на картинку для збільшення

Але майте на увазі, що якщо ви ставили сторонню озвучку, позбутися від неї буде набагато складніше. Озвучка в стилі "Катюші" інтегрується в клієнт, і для очищення гри від цього звукового мода потрібно перевстановлення гри.

Відповідь на питання, як очистити клієнт WoT, отриманий. Залишилося лише запам'ятати, що Wargaming гарантує стабільну роботу тільки чистого клієнта.Гра, перевантажена модами, часто гальмує і вилітає. Намагайтеся уникати установки модпаков, інсталюйте в клієнт виключно перевірені модифікації і завжди очищайте гру від зайвих файлів.