Як створити тему на форумі world of Tanks (WoT)?

Як створити тему на форумі World of Tanks (WoT)?

Компанія Wargaming практично раз в квартал випускає нове оновлення. Ось і 23 вересня 2014 року "Варгеймінг" представила світу патч 0. 9. 3. Він привніс в гру World of Tanks невелику кількість змін: з'явилося 6 нових бойових машин, три з яких - топові легкі танки восьмого рівня. Німецькі танки стали менше горіти, оскільки попадання в трансмісію тепер не веде до займання двигуна, а за бездіяльність в бою стали суворіше карати. Крім того, в клієнті, нарешті, змінили шапку ангара. Про всі зміни в оновленні 0. 9. 3 ви можете дізнатися на офіційному сайті або за адресою // worldoftanks. ru / ru / content / docs / release_notes /. Безсумнівно, у багатьох гравців після виходу патча виникнуть питання. Офіційний форум World of Tanks з'явився з моменту першого тесту гри. На ньому зібралося чимала кількість інформації, і якщо ви не знайшли на форумі відповідь на яке вас цікавить, то ви можете задати його форумчанам і розробникам. Але далеко не всі користувачі гри знають, як створити тему на форумі World of Tanks.

Насамперед відкриваємо сайт гри "Світ танків" в браузері // worldoftanks. ru і натискаємо вгорі посилання "Форум".

натисніть на картинку для збільшення

Після переходу на форум натискаємо на посилання "Вхід" у верхньому правому кутку сторінки. Якщо ви вже були зареєстровані на серверах "Варгеймінга", то вхід на форум відбудеться автоматично.

натисніть на картинку для збільшення

В іншому випадку вам буде потрібно ввести на новій сторінці логін і пароль від аккаунта гри. Не забувайте, що реєстрація в "Світі танків" дозволяє вам користуватися всіма сервісами "Варгеймінга", в тому числі і на форумі. Вводимо логін, пароль, код з картинки і ставимо галочку "Запам'ятати мене".

натисніть на картинку для збільшення

Якщо ви успішно увійшли на форум, то в верхньому правому кутку сторінки ви побачите своє ім'я гравця і кнопку "Вихід".

натисніть на картинку для збільшення

Тепер потрібно вибрати відповідний розділ і створити там тему. Відкриваємо вибраний розділ, перегортаємо до кінця і натискаємо на кнопку "Створити тему".

натисніть на картинку для збільшення

На новій сторінці вводимо назву майбутньої теми форуму, теги (позначки) і перше повідомлення теми. Після закінчення тиснемо кнопку "Створити тему".

натисніть на картинку для збільшення

Якщо ви звертаєтеся з будь-якою проблемою, то у вас є можливість прикріпити файл об'ємом до 10 мегабайт. Помітивши галочкою пункт "Включити повідомлення на e-mail при відповідях", ви будете отримувати повідомлення про нові повідомлення в вашій темі на поштову адресу, яка вказана вами при реєстрації аккаунта в грі.

натисніть на картинку для збільшення

Тепер ви знаєте, як створити тему на форумі WoT. Але врахуйте, що в деяких розділах форуму створення тим заборонено. Якщо на ваш обліковий запис проведено менше 1000 боїв, то в певних розділах форуму ви побачите "обмежувальну" напис. Якщо ж ви забанені на форумі, то кнопки "Створити тему" у вас і зовсім не буде, а натомість ви побачите такий напис: "Ви не можете створити нову тему".

натисніть на картинку для збільшення

Майте на увазі, що створення тем на форумі "Мира танков" підпорядковується загальноприйнятим нормам.Назва теми не повинно бути написано великими буквами, а також включати непристойні слова. Крім того, зміст першого поста теми має відповідати розділу. Якщо ви звертаєтеся з проблемою, пов'язаною з падінням FPS, то створюйте тему в технічному розділі. І пам'ятайте, що модератори - теж люди, але з більшою кількістю повноважень на форумі.