Як подивитися історію на комп'ютері?

Як подивитися історію на комп'ютері?

З давніх-давен люди спостерігали один за одним. Зараз з появою комп'ютерів стежити за людиною стало набагато простіше, а отримавши доступ до ПК користувача, можна і зовсім дізнатися, чим він займається в Мережі, які програми запускає, що відкриває і т. Д. Як подивитися історію на комп'ютері?

Якщо вашим комп'ютером користуються інші люди, то найпростіший спосіб дізнатися, що робили з вашим ПК, - це установка кейлоггера. Кейлоггер - спеціальна програма, яка зберігає всі введені на комп'ютері паролі, запам'ятовує переписку в Скайпі або в ICQ. Крім цього, в налаштуваннях програми можна задати автоматичне створення скріншотів. Причому другий користувач не буде навіть підозрювати про те, що за ним стежать. Правда, велика частина клавіатурних шпигунів - платні програми.

Але є безкоштовна заміна кейлоггера - щоденник програми Punto Switcher. Утиліта, яка автоматично перемикає мови, має особливий щоденник, в якому зберігається весь текст, введений на комп'ютері з клавіатури. Таким чином, програма без відома користувача зберігає всі його паролі, логіни і листування в спеціальний файл.

Якщо ви не бажаєте, щоб ваш щоденник прочитали інші користувачі, ви можете встановити на нього пароль. Активувати щоденник досить просто.Досить встановити Пунто світчер і натиснути правою кнопкою на іконку програми в треї. Потім вам потрібно вибрати пункт меню "Налаштування".

В новому вікні вибираємо вкладку "Щоденник", ставимо галочку поруч з пунктом "Вести щоденник", натискаємо "Застосувати", а потім кнопку "ОК".

натисніть на картинку для збільшення

Вас цікавить листування в ICQ або будь-який інший програмі? Досить відкрити папку з програмою, знайти папку History і відкрити файл блокнотом.

Крім паролів і листування, можна дізнатися, які програми запускалися на комп'ютері під час вашої відсутності. Насамперед потрібно відкрити папку "Prefetch", розташовану за адресою C: Windows Prefetch. Потім Відсортовуються файли в папці за датою.

натисніть на картинку для збільшення

Більшість файлів в цій папці вам будуть відомі. Кожен файл - це програма, останній запуск якої відзначений в стовпці "Дата зміни".

натисніть на картинку для збільшення

Дізнавшись, які програми були запущені на ПК, можна отримати інформацію про відкривалися на комп'ютері документах. Для цього потрібно активувати пункт "Недавні документи" в меню "Пуск". У Windows XP він був встановлений за замовчуванням, але в Windows 7/8 компанія Microsoft приховала його від сторонніх очей.

Отже, тиснемо кнопку "Пуск", на вкладці "Все програми" натискаємо правою кнопкою миші і вибираємо "Властивості".

натисніть на картинку для збільшення

В новому віконці на вкладці "Меню Пуск" натискаємо на кнопку "Налаштувати".

натисніть на картинку для збільшення

У вкладці "Налаштування меню Пуск" прокрутити приблизно до середини і ставимо галочку поруч з пунктом "Недавні документи". Підтверджуємо кнопкою "ОК" і закриваємо настройки.

натисніть на картинку для збільшення

Тепер у вашому меню над посиланням "Комп'ютер" буде посилання "Недавні документи", клікнувши по якій ви можете дізнатися, які документи відкривалися на вашому ПК.

натисніть на картинку для збільшення

В Windows є спеціальний журнал подій, в якому відображається інформація про включення / вимикання комп'ютера і використаних програмах. Щоб побачити цей журнал, відкриваємо меню "Пуск", натискаємо на вкладці "Комп'ютер" правою кнопкою і вибираємо "Управління".

натисніть на картинку для збільшення

Потім зліва вибираємо вкладку "Перегляд подій" і вивчаємо запропоновану системою інформацію.

натисніть на картинку для збільшення

Але більшість користувачів цікавить, які сайти відвідували з того чи іншого браузера. Наприклад, щоб дізнатися історію на Google Chrome, потрібно запустити браузер і натиснути на клавіатурі одночасно дві кнопки: CTRL і H.

Правда, якщо користувач підчистив сліди своєї діяльності на вашому комп'ютері спеціальними програмами, наприклад CCleaner'ом, то отримати інформацію про дії на ПК буде досить складно, а часом і неможливо.