Як дізнатися, які послуги підключені на МТС?

Як дізнатися, які послуги підключені на МТС?

Якщо з вашого особового рахунку почали знімати гроші з невідомої причини, то насамперед потрібно перевірити підключення послуги на номері. Тільки своєчасне відключення платної підписки або послуги збереже ваш баланс. Втім, більшість абонентів операторів не завжди знають про підключених на тарифі послуги. В даній статті поговоримо про те, як дізнатися, які послуги підключені на МТС?

У оператора МТС є безліч способів отримання інформації про підключені послуги на номері. Абонент може відправити звичайний USSD-запит і отримати список послуг простий есемескою. Звернення до оператора або в салон зв'язку МТС швидко вирішить вашу проблему. Хочете перевірити підключення послуги і відключити їх самостійно? Особистий інтернет-помічник на сайті оператора МТС в вашому розпорядженні.

Зміст статті

  • Довідкова служба МТС
  • Салон зв'язку МТС
  • USSD-запит
  • Особистий інтернет-помічник

Довідкова служба МТС

З вашого рахунку безконтрольно знімаються кошти або ви просто хочете дізнатися про підключені послуги? Найдоступніший і простий спосіб отримання інформації про послуги - дзвінок в довідкову службу МТС. Наберіть на своєму телефоні / смартфоні номер "0890" і зробите виклик.Після з'єднання з автовідповідачем натисніть "0". Протягом декількох хвилин вас з'єднають з оператором, до якого ви зможете звернутися для вирішення вашої проблеми. Правда, для підтвердження володіння номером вам будуть потрібні дані паспорта, на який зареєстрований абонентський номер. Крім довідкової служби, ви також можете написати лист на адресу blogs @ mts. ru. МТС завжди розглядає повідомлення, відправлені на даний електронну адресу.

до змісту ↑

Салон зв'язку МТС

Чи не додзвонилися до оператора? Не біда, ви можете звернутися в будь-який салон зв'язку МТС, і вам обов'язково нададуть всю інформацію щодо вашого номера. Правда, як і в випадку з довідковою службою, вам буде потрібно пред'явити паспорт для ідентифікації власника номера.

Нерідко тільки звернення до відділення "Мобільних Телесистем" може вирішити проблему. Тому, якщо у вас є можливість відвідати офіс компанії, виділіть час і зверніться до співробітників салону зв'язку МТС.

до змісту ↑

USSD-запит

Для тих, хто вирішив самостійно дізнатися, які послуги підключені на МТС, існує ряд способів, з яких найпростішим є набір наступного USSD-запиту - * 152 #. Наберіть цей код на клавіатурі телефону і натисніть клавішу виклику. Потім виберіть "Платні послуги" і знову подати запит. Після чого ви отримаєте SMS-повідомлення зі списком підключених на вашому номері послуг.

до змісту ↑

Особистий інтернет-помічник

Для абонентів, що мають доступ в інтернет, МТС розробила функціональний особистий інтернет-помічник, отримати доступ до якого можна на сайті МТС за адресою // www. mts. ru. По суті, ЛІП - це особистий кабінет абонента, де, крім отримання інформації про підключені послуги, абонент може замовити деталізацію рахунку, перевірити баланс і багато іншого.

Для початку відкриваємо в браузері сайт // www. mts. ru.

натисніть на картинку для збільшення

В правому верхньому кутку сторінки натискаємо кнопку "Особистий кабінет" і вибираємо "Мобільний зв'язок". Втім, потрапити на стартову сторінку "ЛК" ви можете за адресою // lk. ssl. mts. ru /? from = login. mts. ru

натисніть на картинку для збільшення

Вводимо пароль і логін і підтверджуємо вхід кнопкою "Увійти". В якості логіна виступає ваш номер телефону.

натисніть на картинку для збільшення

Якщо у вас немає пароля до "Особистого кабінету", то отримати його ви можете за посиланням "Отримати пароль по СМС". Клацніть по посиланню, і у вікні, введіть номер телефону, а також код з капчі (картинки). Підтвердіть введення кнопкою "Enter" на клавіатурі. Протягом 1-10 хвилин на телефон, який ви вказали в формі, прийде SMS з паролем від "Особистого кабінету".

натисніть на картинку для збільшення

Після авторизації в "Особистому кабінеті" оператора МТС виберіть вкладку "Інтернет-помічник" і в правому меню перейдіть за посиланням "Тарифи і послуги". Перед вами будуть відображені всі підключені послуги на номері. Будь-яку послугу ви зможете відключити в цьому ж розділі інтернет-помічника.

натисніть на картинку для збільшення

Як бачите, отримати інформацію про підключені послуги на номер МТС досить просто.