Як дізнатися, які послуги підключені на Мегафоні?

Як дізнатися, які послуги підключені на Мегафоні?

Останнім часом почастішали випадки безконтрольного зняття коштів з балансу абонентів "великої трійки" операторів. Білайн, Мегафон і МТС грішать тим, що спочатку підключають абонентам безкоштовні послуги на певний період без їх відома, а потім, перевівши послугу в платний режим, починають знімати гроші з рахунку. Якщо ви помітили, що з вашого балансу безконтрольно зникають гроші, то пора задуматися і перевірити список підключених послуг. Можливо, ви "ненавмисно" підключили платну підписку, залишивши номер на одному з сайтів Всесвітньої павутини. Як дізнатися, які послуги підключені на Мегафоні і яким чином їх відключити?

По суті, отримати список підключених послуг можна трьома способами, кожен з яких передбачає певний набір дій. У випадку з USSD-запитом вам знадобиться лише телефон, а при дзвінку оператору потрібні ще й дані паспорта, на який зареєстрований ваш МегаФоновскій номер.

Зміст статті

  • Спосіб № 1. USSD-запит
  • Спосіб № 2. Дзвінок в абонентську службу
  • Спосіб № 3. Сервіс-Гід

Спосіб № 1. USSD-запит

Щоб отримати список послуг певного номера в мережі Мегафон, досить набрати на телефоні короткий USSD-запит: * 105 # і натиснути кнопку виклику.Після чого в запропонованому меню вибираємо пункт "Мій кабінет >> Мої послуги >> Список підключених" і очікуємо SMS зі списком підключених послуг.

до змісту ↑

Спосіб № 2. Дзвінок в абонентську службу

Якщо з яких-небудь причин вам не вдалося отримати список послуг за допомогою USSD-запиту, то ви можете зателефонувати оператору і уточнити список підключених на вашому номері послуг. Щоб додзвонитися в абонентську службу, досить набрати номером 0500 або 8 928 2 000 000 і слідувати подальшим вказівкам. При з'єднанні з оператором абонентської служби будьте готові надати паспортні дані, на які зареєстрований номер.

до змісту ↑

Спосіб № 3. Сервіс-Гід

Кожен оператор "великої трійки" надає можливість завести особистий кабінет, де абонент може дізнатися всю необхідну йому інформацію. "Сервіс-Гід" - це особистий кабінет абонента Мегафона, де, крім інформації про номер, його власник може отримати інформацію про підключені послуги, тарифних опціях, зробити деталізацію рахунку та багато іншого.

Щоб увійти в систему "Сервіс-Гід" потрібно набрати в адресному рядку браузера // megafon. ru. Вас автоматично "перекине" на сторінку вашого регіону, де потрібно буде в правому верхньому кутку вибрати посилання "Особистий кабінет".

натисніть на картинку для збільшення

Якщо у вас немає пароля до особистого кабінету, то ви можете його отримати, набравши на телефоні безкоштовну команду * 105 * 00 #. Власники планшетів без можливості набору USSD-запитів можуть відправити SMS з текстом 00 на номер 000105. Через кілька хвилин вам надійде повідомлення з логіном і паролем до "Сервіс-Гідові". В якості логіна виступає ваш номер телефону без "вісімки".

натисніть на картинку для збільшення

Авторизувавшись в системі, вибираємо зліва пункт "Послуги та тарифи".

натисніть на картинку для збільшення

В новому вікні особистого кабінету натискаємо "Зміна набору послуг".

натисніть на картинку для збільшення

Отже, перед вами список додаткових послуг, доступних для підключення / відключення. Зазначені галочкою послуги вже підключені. Щоб їх відключити, досить зняти галочку і натиснути "Внести зміни".

натисніть на картинку для збільшення

Якщо вас цікавлять послуги, активні при підключенні до мережі, то вибираємо "Набір основних послуг".

натисніть на картинку для збільшення

Для того щоб захиститися від підписок, досить підключити послугу "Стоп-контент".

Є питання по вищевказаним способам? Задайте їх в коментарях до даної статті або подивіться наступний відеоролик: