Рейтинг готелів Італії 2012 (4 *)

Отже, представляємо Вам п'ять найкращих готелів Італії в 2012 році . При складанні цього рейтингу використовувалася складна система підрахунку, котра враховувала думки як туристів, так і професіоналів по 15 критеріям. Приступимо.

Зміст:

  • 5. Baia Imperiale (чотири зірки)
  • 4. Cesare Augustus (чотири зірки)
  • 3. Atahotel Naxos Beach Resort & Villette (чотири зірки)
  • 2. Best Western Premier Hotel Milton (чотири зірки)
  • 1. Atahotel Capotaormina (чотири зірки)

5. Baia Imperiale (чотири зірки)

Готель розташований прямо на березі затоки San Giuliano Mare, всього в двох кілометрах від історичного центру Ріміні і в п'яти кілометрах від аеропорту. Baia Imperiale в своєму розпорядженні 52 номерами п'яти типів: Single Room, Double Room, Triple Room, Twin Room і Suite. Досить розвинена інфраструктура готелю, яка представлена ​​рестораном, баром, хімчисткою, послугами щодо прасування одягу, прокатом велосипедів і багатьом іншим. Крім усього іншого, в цьому готелі допускається розміщення домашніх тварин.

4. Cesare Augustus (чотири зірки)

Готель знаходиться біля площі «Аврора», в центральному спокійному районі Лідо ді Єзоло. Власники готелю, сім'я Menazza, особисто займаються готелем, яскраво демонструючи свою гостинність і доброзичливість. Недалеко від готелю розташовано море і приватний пляж готелю з парасольками і шезлонгами. Надається на вибір три типи номера (стандартний, superior і напівлюкс), в яких є всі необхідні зручності, такі як кондиціонер, міні-бар, телевізор та інші.

3. Atahotel Naxos Beach Resort & Villette (чотири зірки)

Цей четирёхвездочний курорт оточений розкішною рослинністю природного парку з оливковими і цитрусовими деревами і квітами багатьох видів. Готель забезпечує якісний відпочинок в Італії на море, різні культурні та спортивні заходи. Розташований він в шести кілометрах від Таорміна і п'ятдесяти кілометрах від аеропорту. Клієнти можуть заселитися в один з чотирьох типів номерів: одномісний, двомісний, парний і тримісний. І, звичайно ж, готель має в своєму розпорядженні своїм власним піщаним пляжем з шезлонгами і парасольками.

2. Best Western Premier Hotel Milton (чотири зірки)

Цей готель не дарма зайняв друге місце нашого рейтингу. Він розташований в одному з центральних кварталів, поруч з красивим пляжем Адріатики. За кілька кроків від нього розташований великий парк, тенісні корти, поле для міні-гольфу, каток і місцеві атракціони.

1. Atahotel Capotaormina (чотири зірки)

Це кращі чотиризіркові готелі Італії і Atahotel Capotaormina займає перше місце в нашому рейтингу завдяки вдалому розташуванню, захоплюючими дух видами з вікон і чудовому сервісу.