Як створити тему на форумі world of Tanks (WoT)?

Як створити тему на форумі World of Tanks (WoT)? Компанія Wargaming практично раз в квартал випускає нове оновлення. Ось і 23 вересня 2014 року "Варгеймінг" представила світу патч 0. 9. 3. Він привніс в гру World of Tanks невелику кількість змін: з'явилося 6 нових бойових машин, три з яких - топові легкі танки восьмого рівня.

Читати Далі →

Як поміняти нік в world of Tanks (WoT)?

Як поміняти нік в World of Tanks (WoT)? Багато гравців при виборі ника не приділяють йому належної уваги. Для них нік - це лише звичайна назва профілю. Якщо при реєстрації ви придумали безглуздий нік в стилі "123Vasya111" або вказали в якості імені номер телефону, то ви можете його поміняти. Правда, зміна ігрового прізвиська коштує 2500 золота.

Читати Далі →

Як очистити клієнт world of Tanks (WoT)?

Як очистити клієнт World of Tanks (WoT)? Гра World of Tanks відноситься до категорії безкоштовних "клієнтських" ігор. За чотири роки "Світ танків" став найкращою онлайн-грою і завоював безліч титулів, у тому числі і знаменитий Golden Joystick в 2013 році. З кожним оновленням клієнт гри зростає в обсязі.

Читати Далі →

Як дізнатися, чи є на людині порча?

Як дізнатися, чи є на людині порча? Думка про псування з'являється тоді, коли якість життя людини несподівано погіршується, а неприємності накочуються буквально одна за одною. Якщо постійно відчувається брак фізичних сил, нерідкі заціпеніння, слабкість, гальмування думок і дій, значить, необхідно шукати причину такої дивної стану.

Читати Далі →

Як діє приворот?

Як діє приворот? У людей часто виникають проблеми на особистому фронті. Часом боротьба за коханого перетворюється в битву чорної магії. І багато людей тоді надходять, як маленькі діти. "Хочу цю іграшку", - приблизно так звучить каприз тієї чи того, хто вирішив вдатися до магічних чар. Вони шукають оголошення в газетах і йдуть до бабусь-знахарок, щоб приворожити, присушити до себе якогось конкретного людини.

Читати Далі →

Як добре грати в world of Tanks (WoT)?

Як добре грати в World of Tanks (WoT)? Щоб бути "нагібатором" в World of Tanks, потрібно володіти прямими руками, хорошими реакцією і мисленням. Але крім цього гравець повинен знати всі аспекти гри, плюси і мінуси певних класів танків і вміти обчислювати слабкі ланки в команді. Власне кажучи, про те, як добре грати в World of Tanks, ми і поговоримо в цій статті.

Читати Далі →

Як нараховується досвід в world of Tanks (WoT)?

Як нараховується досвід в World of Tanks (WoT)? Як і в будь-який MMO, досвід в World of Tanks має величезне значення. Тільки за допомогою досвіду можливо просування вгору по "танкової сходах". За бойовий досвід гравець може досліджувати модулі танка або техніку, яка доступна для дослідження. Бойовий досвід реально отримати лише в бою, вбиваючи або підсвічуючи ворога.

Читати Далі →

Як залучити удачу в бізнесі

Як залучити удачу в бізнесі Успіх бізнесмена залежить не тільки від його здібностей, розуму, наполегливості і знань, а й від удачі. Успішна людина, згадуючи моменти свого тріумфу, обов'язково помітить, що в них була і частка везіння: підвернулася потрібне знайомство, вчасно прийшли вирішальні новини, пощастило знайти інвестора.

Читати Далі →

Як стати модератором у world of Tanks (WoT)?

Як стати модератором у World of Tanks (WoT)? Мільйони людей щодня беруть участь у боях на картах гри World of Tanks. Але лише десята частина з них відвідує форум "Мира танков". Як правило, гравці звертаються на форум, коли у них виникає певна проблема. Правда, завзяті флудери перебувають на ігровому форумі заради спілкування.

Читати Далі →

Як зігнути оргскло в домашніх умовах?

Як зігнути оргскло в домашніх умовах? Оргскло хоч і міцний, але цілком пластичний матеріал. Саме ця властивість дозволяє змінювати його зовнішній вигляд, надаючи звичайним деталям нові форми. Часто достатньо просто зігнути матеріал, перетворюючи пластину в об'ємну фігуру. І зазвичай з тим, як зігнути оргскло, в домашніх умовах, в гаражі, будь-якій майстерні і навіть на природі, не виникає ніяких складнощів.

Читати Далі →

Як нагинати в world of Tanks (WoT)?

Як нагинати в World of Tanks (WoT)? Бути "нагібатором" в World of Tanks набагато складніше, ніж "оленем" або "нубом". Як таких гравців у всьому сімействі "Мира танков" не так вже й багато. Як правило, у них прекрасна статистика, повний ангар топів і завжди максимальної шкоди в бою. Як нагинати в World of Tanks і як стати нагібатором, розповімо вам в цій статті.

Читати Далі →

Як купити камуфляж в world of Tanks?

Як купити камуфляж в World of Tanks? У більшості ігор у користувача є можливість "кастомизировать" героя. Наприклад, в гоночних симуляторах реально встановити на автомобілі нові обважування або змінити забарвлення кузова. У World of Tanks гравці можуть нанести камуфляж, емблеми і написи на будь-яку бойову техніку.

Читати Далі →

Як купити досвід в world of Tanks?

Як купити досвід в World of Tanks? В серпні популярній грі "World of Tanks" виповнилося 4 роки. За останні роки в "Світі танків" з'явилася величезна кількість бойової техніки, додаткових типів боїв та інших функцій. Але незмінним залишилося одне - прокачування бойової техніки від рівня до рівня. При прокачуванні техніки використовується досвід, який нараховується гравцеві в боях за певні бойові дії.

Читати Далі →

Як розрахувати ККД в world of Tanks (WoT)?

Як розрахувати ККД в World of Tanks (WoT)? Грі World of Tanks в серпні 2014 року виповнилося чотири роки. За цей час гра "обросла" великою кількістю оновлень, обзавелася значним ангаром бойових машин, а також різними доповненнями з боку мододелов. Мало хто гравці знають, що першим рейтингом, що вимірює коефіцієнт корисної дії, був рейтинг ефективності (РЕ) від сайту Wot-News.

Читати Далі →

Як доглядати за примулою?

Як доглядати за примулою? Примула - симпатичний і невибагливий кімнатна квітка. Початківцям квітникарям не важко запам'ятати, як доглядати за примулою. Вона не примхлива, їй добре підходять температура, довжина світлового дня, вологість повітря, природні для нашого клімату. Зміст статті Готуємо місце для примули Догляд за примулою Ознаки нездоров'я у примули Готуємо місце для примули Існує багато сортів цього первоцвіту, і однорічних, і багаторічних, з квітками різного забарвлення.

Читати Далі →

Як змінити приціл в world of Tanks?

Як змінити приціл в World of Tanks? Гра World of Tanks хоч і відноситься до категорії "клієнтських-онлайн іграшок", з легкістю дозволяє змінювати інтерфейс і модифікувати оригінальний клієнт різними доповненнями. Нові заставки, ангари і шкурки, різноманітні моди у вигляді покращених прицілів, комплексного XVM-мода, "розумної" міні-карти дають геймеру невелику перевагу перед іншими гравцями.

Читати Далі →

Як створити взвод в world of Tanks (WoT)?

Як створити взвод в World of Tanks (WoT)? Кількість гравців "Мира танков" давно вже перевалило за кілька мільйонів. Розробники з патча в патч намагаються привнести в гру різноманітність, але поки у них це погано виходить. Режим "Протистояння" після декількох апдейтів "вирізали" з гри, так як балансер створював такі команди, що було страшно йти в бій.

Читати Далі →

Як створити свій клан в world of Tanks (WoT)?

Як створити свій клан в World of Tanks (WoT)? В кінці грудня 2014 року в "Світі танків" завершується третій етап Третьою кампанії під назвою "Загибель імперії". За підсумками кампанії кланам, які пробилися в топ-50, нарахують золото у внутрішньоклановий казну, а гравці, які посіли 1-30000 місце в "Алеї слави" по заробленим очками, отримають нову унікальну техніку - радянський танк "Об'єкт 907".

Читати Далі →

Як різати оргскло?

Як різати оргскло? Одним з достоїнств оргскла, або, як його ще називають, плексигласу, є простота механічної обробки при досить високій міцності матеріалу. Однак, незважаючи на наявні гідності, існують і певні незручності. Вся справа в тому, що плексиглас дуже легко плавиться, і при роботі з ним це здатне доставляти деякі труднощі.

Читати Далі →

Як прикрасити годівницю для птахів своїми руками?

Як прикрасити годівницю для птахів своїми руками? Зробити годівницю для птахів здатний навіть дитина. Для простої вироби досить пластикової пляшки або коробки. Майстри постарше можуть сколотити будиночок з дощок або фанери. На жаль, у саморобних годівниць є один мінус: часто вони виглядають нудно або неестетично.

Читати Далі →

Як прикрасити шкатулку своїми руками?

Як прикрасити шкатулку своїми руками? Звичайна скринька - берегиня багатьох корисних штучок - може стати вишуканим виробом, якщо застосувати по відношенню до неї творчий підхід. Варіантів, як прикрасити шкатулку своїми руками, стільки, що підібрати підходящий для себе не складе труднощів. Ось деякі ідеї.

Читати Далі →

Як прикрасити рамку для фотографій?

Як прикрасити рамку для фотографій? Приємно, коли для перегляду улюблених фото не потрібно відкривати комп'ютер або ноутбук. Досить поглянути на стіну або столик, і можна знову відчути рідне тепло, що йде від знімків. А якщо вони поміщені в гідне обрамлення, та ще й дуже гарне, задоволення посилюється.

Читати Далі →

Як прикрасити рукавиці своїми руками?

Як прикрасити рукавиці своїми руками? Завжди приємно мати штучками, єдиними в своєму роді. Це стосується і предметів одягу, аксесуарів. Тому з настанням зимової пори багато роздумують, як прикрасити рукавиці своїми руками, щоб вони не тільки захищали шкіру від обвітрювання і морозу, а й були оригінальними і неповторними.

Читати Далі →

Як прикрасити дитячу площадку своїми руками?

Як прикрасити дитячу площадку своїми руками? Щоб дітям було комфортно перебувати на створеної для них майданчику, її потрібно правильно оформити. Причому це оформлення повинно не тільки викликати у малюків радість і інтерес, але і сприяти їх розвитку. Як прикрасити дитячу площадку своїми руками красиво і з користю?

Читати Далі →

Як подарувати танк в world of Tanks (WoT)?

Як подарувати танк в World of Tanks (WoT)? Гра World of Tanks настільки завоювала популярність у гравців, що багато хто з них починають дарувати один одному подарунки у вигляді преміальних танків, золота і сувенірної техніки. Магазин подарунків "Мира танков" дозволяє підібрати подарунок навіть найдосвідченішому геймеру.

Читати Далі →

Як завантажити ігри на планшет

Як завантажити ігри на планшет Світ ігор стрімко увірвався на ринок планшетів, "захопивши" найбільший сегмент мобільного ринку. Продажі планшетних комп'ютерів ростуть з кожним роком, а виробники сенсорних девайсів влаштували справжню "гонку" в сфері оснащення своїх планшетів топовим "залізом". Адже, по суті, саме заради ігор користувачі купують пристрої з 4-ядерними процесорами останнього покоління, FHD-дисплеями і т.

Читати Далі →

Як малювати очі

Як малювати очі Намалювати людське око непросто. Ступінь складності залежить від мети, яку ставить перед собою художник. Якщо він хоче отримати гарні очі мультиплікаційного героя, то досить уважно слідувати поетапним схемам малювання. Якщо мета - вологі, блискучі, живі очі, то буде потрібно вивчити будову ока і витратити чимало часу і сил, щоб досягти бажаного результату.

Читати Далі →

Як намалювати букет квітів

Як намалювати букет квітів Квіти постійно оточують людину і супроводжують його буквально все життя. Складно знайти художника, який не написав би натюрморт з букетом. Однак необов'язково бути професіоналом, щоб намалювати букет скромних ромашок, гордих троянд або витончених лілій. Прості поради про те, як намалювати букет квітів поетапно, допоможуть будь-якому починаючому художнику написати власну картину.

Читати Далі →

Як намалювати кішку

Як намалювати кішку Кішка - граціозна створення природи. Вона може бути те небезпечною хижачкою, то беззахисним ласкавим кошеням, то злобно шипіти, то ніжно муркотіти. Кішки настільки різні, що будь-який художник знайде модель на свій смак. Зміст статті Як намалювати звичайну кішку Як намалювати красиву кішку Малюнок для дітей Як намалювати звичайну кішку Перед тим як намалювати кішку, необхідно визначити кілька моментів: зовнішній вигляд кішки (кошеня або дорослий кіт, забарвлення, забарвлення,

Читати Далі →

Як намалювати собаку олівцем поетапно

Як намалювати собаку олівцем поетапно Собака - одне з найбільш поширених домашніх тварин. Світ собак різноманітний і цікавий: вони бувають великими і маленькими, кошлатими і лисими, породистими і безпородними, з довгими, короткими вухами і хвостами або без них. Завдяки такому різноманіттю вибрати об'єкт для малювання непросто.

Читати Далі →

Як намалювати герб родини?

Як намалювати герб родини? Символічні зображення, що розповідають про переваги певного роду, активно використовувалися людьми ще в глибоку давнину. Дана традиція не втратила своєї актуальності і по закінченні безлічі століть. Уже в дореволюційній Росії фамільний герб виступав невід'ємним атрибутом будь-якого знатного роду.

Читати Далі →

Як малювати морську свинку?

Як малювати морську свинку? Морська свинка - миле, веселе тварина. Навчитися малювати цього звірка нескладно. Трохи терпіння, кілька тренувань - і картинка готова. Зміст статті Як малювати Справжня морська свинка Дитячий малюнок Як малювати Перш ніж приступати до роботи, варто розглянути морську свинку і запам'ятати її особливості.

Читати Далі →

Як малювати взуття?

Як малювати взуття? Взуття - це не найважливіший елемент картини. Однак про неї згадують, якщо потрібно зобразити в повний зріст людини або казкового персонажа. Рідкісний художник малює босі ноги. Зміст статті Взуття Туфлі Кросівки Чоботи Жіночі півчобітки Чоботи Івана Царевича Взуття Можна виділити загальні рекомендації, як малювати взуття: Необхідно заздалегідь вирішити, яка потрібна взуття: тип (наприклад, чоботи або черевики, зимові або літні); колір; Модель; кількість.

Читати Далі →

Як намалювати Масляну?

Як намалювати Масляну? Масляна - свято з багатовіковими традиціями. Він символізує перехід від зими до весни, від холоду до тепла, від темних і нудних квітів до яскравих і веселим фарбам. Свято супроводжується народними гуляннями, сміхом, жартами, уявленнями, іграми і частуваннями. Намалювати Масляну непросто.

Читати Далі →

Як намалювати смішариків?

Як намалювати смішариків? Діти люблять малювати героїв мультиплікаційних фільмів. Одними з найпопулярніших персонажів є Смішарики. Веселі та яскраві герої дуже подобаються малюкам. Хлопці часто просять батьків показати, як намалювати смішариків. Зміст статті Як малювати смішні кульки Як малювати поетапно Крош Бараш Нюша Їжачок Інші Смішарики Як малювати смішні кульки Навчитися малювати смішариків легко і просто.

Читати Далі →

Як малювати космос фарбами?

Як малювати космос фарбами? Космос - неймовірно багата тема для творчості. Кожен художник може знайти свій сюжет і створити власну "космічну" картину: безмежну всесвіт з далекими зірками і планетами, незвичайний космічний пейзаж або летить ракету, науковий супутник. Для роботи краще використовувати фарби, малюнки виходять більш цікавими і яскравими.

Читати Далі →

Як заробити золото в world of Tanks (WoT)?

Як заробити золото в World of Tanks (WoT)? Усім відомо, що без золота в WoT дуже складно прокачати. Завдяки золоту можна придбати преміумні танки і аккаунт, зняти складне обладнання, купити додатковий слот для танка або розширити казарму. Але що робити, якщо немає бажання вкладати в гру реальні гроші?

Читати Далі →

Як дізнатися, хто навів порчу?

Як дізнатися, хто навів порчу? Іноді буває недостатньо просто зняти порчу, адже шкідник знову і знову намагається зробити зло. Щоб зупинити ворога, потрібно мати уявлення про його слабкі місця. Але як дізнатися, хто навів порчу, якщо навіть немає припущень ні на чий рахунок? Способів існує більш ніж достатньо, і що найголовніше - навіть непрофесіонал зможе розпізнати свого ворога.

Читати Далі →

Як дізнатися свою долю

Як дізнатися свою долю Є дуже багато способів, як дізнатися свою долю. Вони беруть початок з трьох джерел. Перший - це способи, які в давнину були таємними. До них мали доступ жерці, друїди, герметики. З них вийшли сучасні астрологія, нумерологія, ворожіння на рунах. Другі - народні. Поки жерці прозрівав майбутнє вождів і цілих народів, простій людині хотілося з'ясувати, що чекає його в звичайному повсякденному житті.

Читати Далі →

Як отримати бонус-код для world of Tanks (WoT)?

Як отримати бонус-код для World of Tanks (WoT)? З кожним новим оновленням в грі "Світ танків" з'являються танки, оновлюється графіка і інтерфейс. Наприклад, патч 9. 3, випущений в кінці вересня 2014 року, змінив верхню частину інтерфейсу ангара, вніс в гру нові легкі танки, а також вплинув на "каральну" систему і механіку пострілу.

Читати Далі →